VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 11 May 2021 13:08:52

0 Yorum

Kez Okundu.

İmamoğlu Kayıp Atlarla İlgili Pakdemirli’ye Sordu

İmamoğlu: Kayıp atlarla ilgili Pakdemirli açıklama yapmalı

H24/SİYASET

İBB Başkanı İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "İstanbul'un atlarına dahi sahip çıkıp hesabını veremeyenlerin diğer konularda neler yaptığını düşünmek istemiyoruz" şeklindeki çıkışı hakkında konuştu. İmamoğlu, Bakan Pakdemirli'ye de konu ile ilgili de çağrıda bulundu.

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘karşı hamle’: Adalar’daki atlar için soruşturma istedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adalar’da faytonlara koşulan atlarla ilgili soruşturma istedi.

İBB, Adalar’da kötü koşullarda faytonlarda kullandırılan yüzlerce atı geçen yılın ilk aylarından itibaren satın almaya başlamıştı. Bu atlar, belediyeler ve STK’lar dahil birçok kuruma verilmişti.

Ancak bazı atların kaybolduğu yönünde haberler çıkmıştı. Belediye ise sahiplendirme sonrası yükümlülüğünün kalmadığını kaydetmişti. Reklam İmamoğlu’na eleştiri Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugünkü açıklamasında, “İstanbul’un atlarına dahi sahip çıkıp, hesabını veremeyenlerin diğer konularda neler yaptıklarını düşünmek bile istemiyoruz” diyerek isim vermeden İmamoğlu’na yüklendi.

Cumhurbaşkanı, şöyle devam etti: “Hiç şüphesiz tüm bu olup bitenleri, İstanbul halkıyla birlikte milletimiz görüyor, değerlendiriyor. Günü geldiğinde bunların hesabı sandıkta feraset sahibi tüm İstanbullular tarafından sorulacaktır, ben buna inanıyorum.”

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER