VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 31 March 2022 17:13:00

0 Yorum

Kez Okundu.

İbo İsrail’e gidiyor

İbo İsrail Yolcusu

Tatlıses, İsrail'e gidiyor. İbrahim Tatlıses, 28 Haziran'da İsrail’e konsere gidiyor. Konser programı, İsrail ile Türkiye arasındaki resmi ilişkilerin normalleşmesine dair karşılıklı mesajların ardından açıklandı.

İbrahim Tatlıses, 28 Haziran'da İsrail’e konsere gidiyor. Konser programı, İsrail ile Türkiye arasındaki resmi ilişkilerin normalleşmesine dair karşılıklı mesajların ardından açıklandı. İbrahim Tatlıses, 28 Haziran akşamı Siyonist terör rejiminin işgali altındaki Kudüs’te konser verecek. Konserin Sultan's Pool konser alanında gerçekleştirileceği açıklandı.

Tatlıses'in Haziran ayında vereceği konserin, Türkiye ile İsrail arasındaki siyasi gerilimin azaltılması için resmi girişimlerin başlamasının ardından gerçekleşmesi ise dikkat çekici. Türkiye ile İsrail arasında devlet başkanları düzeyinde 2007'den beri ilk kez resmi bir ziyaret gerçekleşmiş ve terörist İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog Türkiye'ye gelmişti. 9-10 Mart tarihlerinde Türkiye'yi ziyaret eden Herzog, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Beştepe'de ağırlandıktan sonra resmi temaslarda bulunmuş ve ilişkilerin normalleşmesi mesajı vermişti.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER