VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 September 2021 11:54:43

0 Yorum

Kez Okundu.

İBB’den Zabita’ya Partizanlık

CHP iyi parti Kadrolaşmaya Başladı.

İBB de İmamoğlu dönemi üst seviye müdür amirleri revizeden sonra, militan ve chp'li , iyi partili üyeleri ve oarti yetkililerini ise alıp daha sonra yönetici yapmaya başladı.

İSPARK, İETT, Zabıta ve diğer iştirakler de bu yolla eski çalışanları savunma alarak sosyal medyalarını araştırarak  av yapmaya devam ediyor.

Sakalı yüzünden İBB tarafından iş akdi feshedildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Zabıta Daire Başkanlığı bünyesinde çalışan Fatih Püne isimli personel, sakalını gerekçe göstererek iş hakkının feshedildiğini söyledi.

Sakalı yüzünden İBB tarafından iş akdi feshedildi Ekrem İmamoğlu'nun başkanlığını yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde skandallara bir yenisi daha eklendi. Bu kez mağdur edilen kişi de belediyenin Zabıta Daire Başkanlığı'nda çalışan bir personel.

Fatih Püne isimli çalışan, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla sakalı yüzünden Zabıta Daire Başkanlığı'ndaki iş aktine son verildiğini söyledi.

Fatih Püne paylaşımında şunları yazdı "Onurumuzla çalıştığımız İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞINDAN bugün itibariyle inancımız gereği SAKALI ŞERİF-İ kesemediğim için iş hakkımı inanç özgürlüğünü savunanlar tarafından fesh edilmiştir.

Bize bu onuru Yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER