VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 28 June 2024 20:52:27

0 Yorum

Kez Okundu.

Hizbullah İsrail’i vurdu

 Hizbullah İsrail üssünü vurdu

Hizbullah Hareketi İsrail'e ait olan bir üssü vurdu

Hizbullah İsrail'i vurdu' Hizbullah İsrail gerginliği günlerdir devam ediyor.

Lübnan'ı kolayca yenebildiğini iddia eden İsrail'in sınıra yakın bölgedeki üssü Hizbullah tarafından yeniden hedef alındı.

Hizbullah'tan yapılan yazılı açıklamada, İsrail'e ait Kuzey Komutanlığına bağlı Birya Kışlasındaki füze ve hava savunma ana üssünün onlarca katyuşa füzesiyle hedef alındığı kaydedildi. Açıklamada, üssün, İsrail'in Lübnan'ın güneyindeki Nebatiye kenti ve Sahmar kasabasına düzenlediği saldırıya karşılık hedef alındığı belirtildi. İSRAİL

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

SALDIRIYI KABUL ETTİ

İsrail ordusundan yapılan açıklamada ise Lübnan'dan İsrail'in kuzeyindeki Celile bölgesine 40 roket atıldığı duyuruldu. Açıklamada, İsrail'in kuzeyini hedef alan roketlerden bazılarının Demir Kubbe hava savunma sistemi tarafından imha edildiği bildirilirken, saldırının Lübnan'ın güneyinde bir Hizbullah mensubunu öldürmesinden sonra düzenlendiği vurgulandı.

HİZBULLAH'TAN İSRAİL AÇIKLAMASI

Hizbullah'tan İsrail saldırılarına ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, Lübnan'ın güneyinde İsrail ile yaşanan çatışmalarda 3 Hizbullah mensubunun hayatını kaybettiği belirtildi. Hizbullah daha önce yaptığı açıklamada, İsrail'in Bekaa kentinde insansız hava aracıyla düzenlediği saldırıda Ali Ahmed Alaeddin adlı mensubunun hayatını kaybettiği bildirmişti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER