VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 25 May 2021 16:02:37

0 Yorum

Kez Okundu.

Hiç kimse boynuna tasma geçiremeyecek

Hiç kimse boynuna tasma geçiremeyecek

ahçeli'den Soylu'ya destek: Hiç kimse boynuna tasma geçiremeyecek MHP lideri Bahçeli, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

Türkiye'ye tezgah kurulduğunu öne süren Bahçeli, Peker'in hedef aldığı Bakan Soylu'ya da destek verdi: Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı’nın boynuna tasma geçiremeyecek, buna da hiçbir alçağın gücü ve nefesi yetmeyecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Bahçeli'nin gündeminde YouTube'dan bölümler halinde videolar yayınlayan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları vardı.

MHP lideri Bahçeli, Sedat Peker'in iddialarıyla gündemdeki gelişmelere ilişkin yaptığı yorumda, "Türkiye'ye tezgah kurulduğunu" ileri sürdü, "Herkesi uyarıyorum, hedef Türkiye’mizdir. Hedef son yurdumuzdur. Hedef milli birlik ve huzur ortamımızdır" dedi. Bahçeli, Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldığı yedinci videosunda, “Senin boynuna köpek tasması takıp seni sokaklarda gezdireceğim. Köpek tasmasıyla gezeceksin” sözlerine de sert tepki gösterdi: "İkazen diyorum ki, hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı’nın boynuna tasma geçiremeyecek, buna da hiçbir alçağın gücü ve nefesi yetmeyecektir."

'ONUN BONUN DOLDURUŞUNA GELİP SİYASET YAPMADIK'

 Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle: "Fiile odaklanıp faile sırt çeviremeyiz. Her zaman resmin büyüğüne odaklanmalıyız. Ufuk ötesini görebilmenin sırrına erişmeliyiz. Maşayı değil, tutan ve tutturan elleri görebilmeyiz. Bugüne kadar, akıntıya kapılıp onun bunun dolduruşuna gelerek siyaset yapmadık, bundan sonra da yapmamızı hiç kimse beklememelidir.

Dibi görünmeyen kuyulardan su içmedik, muhatabı kargalar olan korkulukları taşa tutmadık, hele hele korkuya hiç rehin düşmedik.

Samanlıkta olmayan iğneyi arayanlarla lafla peynir gemisi yürütme gayretkeşliği içinde olan şaşkınları ciddiye almadan, onları ip üzerinde yürüyen cambazlarıyla şimdiye kadar baş başa bıraktık, yine aynısını

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER