VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 26 August 2021 01:23:14

0 Yorum

Kez Okundu.

Hes Kodu Şoku Yolcu Otobüs’te Çıktı

 

Kovid hastasını otobüse aldı! 

Kırıkkale'de Covid-19 PCR testi pozitif olan kadını "HES kodu" sorgulamadan otobüse alan şoför, "elektrikler yoktu" diyerek sistemlerin çalışmadığını iddia etti. Ekipler, hem kadına hem de otobüs firmasına 4 bin 50'şer lira idari para cezası uyguladı

SKANDAL BAHANE! Son dakika: Kovid hastasını otobüse alan şoförden ilginç savunma - VİDEO HABER

Kırık Valiliği koordiarma Komutanlığı ve İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerince, korona virüs (Covid-e mücadele kapsamında denetimler yapıldı.

Ankara-Samsun D-200 kara yolu üzerindeki trafik kontrol noktasında jandarma ekipleri, otobüs ve özel araçlarda seyahat eden kişilerin "HES kodu" kontrollerini gerçekleştirdi.

 

 

KADIN YOLCU POZİTİF ÇIKTI

İHA'da yer alan habere göre Sivas'tan İstanbul'a giden bir yolcu otobüsünde yapılan "HES kodu" sorgusunda bir kadının Covid-19 PCR testinin pozitif olduğu tespit edildi

 

 

KADINA VE OTOBÜS ŞOFÖRÜNE PARA CEZASI

Jandarma, durumu İl Salgın Denetim Merkezi'ne bildirdi. Trafik kontrol noktasına gelen filyasyon ekipleri, karantina kuralını ihlal eden kadına ve otobüs firmasına 4 bin 50'şer lira idari para cezası yazdı.

 

 

"ELEKTRİKLER YOKTU" DEDİ

Filyasyon ekipleri, otobüs şoförüne "HES kodu" sorgusu yapılmadan yolcu alınmaması gerektiğini söyledi. Covid-19 hastası kadını "HES kodu" sorgulamadan otobüse alan şoför ise "elektrikler yoktu" diyerek sistemlerin çalışmadığını iddia etti.

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER