VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 November 2021 10:00:35

0 Yorum

Kez Okundu.

Harama Yolsuzluğa El Kaldırmaktan Yoruldum

MHP'de şok istifa

H24/ Siyaset

Harama, yolsuzluğa el kaldırmaktan yoruldum

 Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin MHP’li Meclis üyesi Hasan Basri Yüksel, sosyal medya hesabında görevini bırakacağını açıkladı.

Yüksel, AKP ne yaparsa yapsın sesimizi çıkartmayacak mıyız? Harama, yolsuzluğa el kaldırmaktan yoruldum” dedi.

MHP'de şok istifa: Harama, yolsuzluğa el kaldırmaktan yoruldummask Büyütmek için resme tıklayın Malatya, Yeşilyurt Belediyesi’nin MHP’li Meclis üyesi Hasan Basri Yüksel, kişisel Facebook hesabında yaptığı paylaşımlarda, görevini bırakacağını açıkladı.

Yüksel istifasını, “Bugünden tezi yok, Belediye Meclisi üyeliğinden ayrılacağım. AKP ne yaparsa yapsın sesimizi çıkartmayacak mıyız?

Zaten harama, haksızlığa el kaldırmaktan şahsım adına yoruldum” sözleriyle duyurdu. Yüksel, daha sonra yaptığı paylaşımda ise “Kardeşim belediye meclis üyeliğinden ayrılacağım dedim.

Konuyu başka yerlere çekmenin anlamı yok. MHP’den kovulsak dahi partimize hizmete devam. Bu işten hainlere prim çıkmaz.” dedi. MHP'li isim şunları belirtti:

"Genel başkanların ittifak anlayışına uymayan, çakal sürüleri Malatya'da, belediyelerde köşe başlarını ele geçirmişler. Kendi çıkarları uğruna Cumhur İttifakı'nı yorumluyor ona göre hareket ediyorlar. MHP kimsenin babasının çiftliği değil. İşkence gören, hapis yatan, şehit veren biziz.

Gerekirse MHP’den ihraç edilmeyi bile göze aldım. Davamı MHP’sizde savunurum. Bugünden tezi yok Belediye Meclis üyeliğinden ayrılacağım. Eş, dost ve arkadaşların haberi olsun. Hakkınızı helal edin.

Gerçek MHP'li gibi; MHP'li meclis üyesi gibi davranamadığım için hakkınızı helal edin. Cumhur İttifakı'na zarar gelmesin diye; 50, 55 yıldır hizmet ettiğim partime zarar gelmesin diye konuşmuyoruz, bu ne yahu? İttifakı biz mi yanlış anladık?

AKP ne yaparsa yapsın sesimizi çıkartmayacak mıyız? Bırakırım Meclis üyeliğini. Zaten harama, haksızlığa el kaldırmaktan şahsım adına yoruldum.”

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER