VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 May 2021 13:02:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Hamas Psikolojik Savaşı Kazandı

Yediot Aharonot: HAMAS psikolojik savaşı kazandı

 Siyonist analistler, Gazze'de geçen pazartesiden beri devam eden işgalde siyonistlerin kafasının karışık olduğunu, hafta sonu yaşanacaklara göre durumun seyrinin değişeceğini belirtiyor.

Dünya Kimisine göre sona yaklaşıldığını, HAMAS’ın psikolojik olarak savaşı kazandığını, siyonistlerin sözde komutanları ise havadan yaptıkları saldırılarla övünmekle yetiniyorlar. Kimisine göre ise bu olaylar korkunç sonun bir başlangıcı olarak okunuyor.

Siyonist merkezli 'Yediot Aharonot' gazetesinin önde gelen analistlerinden Nahum Barnea, bugün yaptığı açıklamada, “saldırılar yoğunlaşmasına rağmen israil operasyonunun sona yaklaştığını" iddia etti.

Barnea'ya göre, "İsrail bir çıkmaz içinde: Kara harekatına başlama cesareti yok, direk Gazze’ye girerek orayı fiili olarak ele geçirmeye cesaret etmiyor.

Ayrıca Gazze'nin evlerinin üzerinde beyaz bayrak beklemediğini de ekleyerek, Gazzeli Müslümanların asla teslim olmayacağını bildiklerini itiraf etti.

Barnea'ya göre kimse HAMAS'ın Gazze'den çekilmesini beklemesin. "Önümüzdeki hafta sonunda, mevcut durumun sona mı ereceği ya da daha da karışık bir hal mi alacağı ortaya çıkacak” diyerek, siyonist işgal rejiminin kafasının karışıklığını ortaya çıkardı. Barna, "Son gelişmeler belki savaşın sonu değil, korkunç sonun başlangıcıdır" diyerek korkusunu dile getirip sözlerini noktaladı.(İLKHA)

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER