VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 July 2022 01:39:08

0 Yorum

Kez Okundu.

Hamaney Rusya Harekete Geçmeseydi

NATO TEHLİKELİ BİR OLUŞUMDUR

İran’ın dini lideri Hamaney’den dikkat çeken açıklama: ‘Rusya harekete geçmeseydi…’

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, İran ve Rusya'nın uzun vadeli iş birliğinin her iki ülke için de faydalı olduğuna vurgu yaparak, "Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin Ukrayna konusunda Hamaney Rusya Harekete Geçmeseydi

Rusyaharekete geçmeseydi karşı taraf savaş başlatacaktı"

dedi. İran’ın dini lideri Hamaney’den dikkat çeken açıklama: ‘Rusya harekete geçmeseydi…’ İran’ın dini lideri Hamaney, İran ve Rusya’nın uzun vadeli iş birliğinin her iki ülke için de faydalı olduğuna ve zirveye ulaşması gerektiğine vurgu yaparak, Rusya’nın Ukrayna’daki savaşına ilişkin açıklamada bulundu.

Hamaney, “Savaş düşmanca, çetin bir meseledir ve İslam Cumhuriyeti asla sıradan insanların savaşlardan etkilendiğini görmekten yana değildir. Ancak Ukrayna konusunda Rusya harekete geçmeseydi karşı taraf savaş başlatacaktı dedi.

“NATO TEHLİKELİ BİR OLUŞUMDUR”

NATO’nun tehlikeli bir oluşum olduğunu söyleyen Hamaney, Batı, güçlü ve bağımsız bir Rusya’ya tamamen karşıdır. NATO’nun önü açılırsa, hiçbir sınır tanımayacak. Ukraynada durdurulmasaydı, daha sonra benzer bir savaşı Kırım’da başlatacaktı.” ifadelerini kullandı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER