VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 September 2021 21:08:11

0 Yorum

Kez Okundu.

Güven Çok Pişmanım

Canlı yayında ağlaya ağlaya ''Pişmanım'' dedi Canlı yayında ağlaya ağlaya ''Pişmanım'' dedi AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2001’deki konuşmasını kendisinin yazdığını belirten Ali Murat Güven, “Çok pişmanım” dedi.

Güven, Erdoğan’ın konuşmayı içselleştirmediğini söyledi. Haber Giriş: 21 Eylül 2021 Salı - 14:35 Son Güncelleme: 22 Eylül 2021 Çarşamba - 08:39 Takip Et Canlı yayında ağlaya ağlaya ''Pişmanım'' dedi.

 TELE1'in haberine göre, AKP’nin kuruluş sürecinde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın metin yazarı olarak çalışan Ali Murat Güven TV5’te yayınlanan “Düşünme Vakti” programında dikkat çeken bir çıkış yaptı.

Erdoğan’ın 14 Ağustos 2001 günü, Ankara, Beykent Otel’de, partiyi dünyaya ve Türkiye’ye duyururken yaptığı 45 dakikalık konuşmayı kendisinin yazdığı belirten Güven, “Para da almadım, yalnız Hüseyin Besli’den 3 paket sigara istedim” dedi.

Güven, “Yazdığınıza pişman mısınız?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Çok pişmanım tabii ki. Bugün olsa yazmam. Neden pişmanım, çünkü, onlar benim hayallerimmiş, partinin hayalleri değilmiş. İnanmamış, içselleştirmemiş, empati kurmamış. Okumuş, ‘Çok güzel, harika yazılmış’ demiş.

Bire bir kullandı, ben de televizyon başında, İstanbul’da takip ettim. Tek bir kelimeyi bile çıkarmadı, birkaç pekiştirici ekleme yaptı. Hepsini okudu küçük küçük kartonlara bölünmüş olarak. Gözlerim doldu; ama şeye gelince… Mesela ben ne yazmışım? ‘Bizim iktidarımıza hiçbir milletvekili, parmak kaldırma makinesine dönüşmeyecektir. Türk demokrasisinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER