VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 08 December 2021 01:20:25

0 Yorum

Kez Okundu.

Gündoğan Şartlarını söyledi

Mete Gündoğan, ‘Erdoğan görev verse gider misiniz?’ sorusuna cevap verdi

H24/ Ekonomi

İktisatçı Prof. Dr. Mete Gündoğan, 'Cumhurbaşkanı görev verse kabul eder misiniz?' sorusuna mevcut ekonomik sistemin değişmesi şartıyla "evet" dedi.

Mete Gündoğan, ‘Erdoğan görev verse gider misiniz?’ sorusuna cevap verdi.

İktisatçı Prof. Dr. Mete Gündoğan, ' Cumhurbaşkanı görev verse kabul eder misiniz?' sorusuna "Bu sistemi dönüştürelim diyen sayın Cumhurbaşkanı başta olmak üzere kim çağırırsa giderim." şeklinde cevap verdi.

Akit TV ekranlarında yayınlanan Kırmızı Masa programına konuk olan Prof. Dr. Mete Gündoğan, ekonomi gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Ekonomide kanama var, durdurmak lazım" diyen Gündoğan, kendisine yöneltilen kritik soruya da cevap verdi.

6 AY SONRA DÜZELMEZ

Bu sistem ile ekonominin 6 ay sonra da düzelmeyeceğini vurgulayan Mete Gündoğan, ‘Bu sistem içerisinde düşük kur - yüksek faiz yerli rantiyeciyi besler. Düşük faiz - yüksek kur yabancı rantiyeciyi besler. Ayrıca, düşük faiz - yüksek kur Fakirleştiren Büyüme getirir! Unutmayın!

Büyürsünüz ama aynı zamanda Fakirleşirsiniz.' dedi. 'Cumhurbaşkanı görev verse kabul eder misiniz?' Akit TV ekranlarında yayınlanan Kırmızı Masa programına Prof. Dr. Mete Gündoğan, konuk oldu.

Gazeteci Muharrem Coşkun'un sorularını cevaplayan Prof. Gündoğan, 'Cumhurbaşkanı görev verse kabul eder misiniz?' sorusuna net cevap verdi. "Ekonomide kanama var, durdurmak lazım" diyen Prof. Dr. Mete Gündoğan, "Ben sistem mühendisiyim.

Bu sistemi dönüştürelim diyen sayın Cumhurbaşkanı başta olmak üzere kim çağırırsa giderim. Ben farklı ülkelerde devlet başkanlarına danışmanlık yapan insanlarla da oturup konuştum.

Ben burada kim olursa olsun, şu sistem değişecek, ölçü ve mizan yerli yerine konulacak desin ben her türlü yardımı yapmaya hazırım." ifadelerini kullandı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER