VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November -1 00:00:00

0 Yorum

Kez Okundu.

Gül: Erdoğan ile Daha Adil Bir Dünya Kuracağız

2023’te Sayın Cumhurbaşkanımızın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesiyle hep beraber kuracağız" dedi.

Abdulhamit Gül: Cumhurbaşkanımızın tekrar seçilmesiyle daha adil bir dünya kuracağız.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Daha adil bir dünya gece gündüz çalışmayla mümkün, daha adil bir dünyayı 2023'te Sayın Cumhurbaşkanımızın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesiyle hep beraber kuracağız" dedi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı’nca düzenlenen ‘Daha Adil Bir Dünya’ temalı programda konuştu.

MAZLUMUN SESİNİ DUYURAN ERDOĞAN'DIR'

Bakan Gül, iktidara geldiklerinde ilk iş olarak OHAL uygulamasını kaldırdıklarını söyledi. 7-25 Aralık darbe girişimlerine, e-muhtıralara karşı dimdik durduklarını ve demokrasiyi geliştirdiklerini belirten Gül, şunları söyledi:

"Bugün dünyada Suriye’de yaşanan zulümlere mazlumların elinden tutan, Irak’ta, İslam coğrafyasında, batı coğrafyasında, Afrika’da nerede bir mazlum varsa o mazlumun elini tutan Türkiye’dir.

O mazlumun uğramış olduğu zulmü bütün dünyayı haykıran tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır ve AK Parti’dir."

CUMHURBAŞKANIMIZIN TEKRAR SEÇİLMESİYLE ADİL BİR DÜNYAYI HEP BİRLİKTE KURACAĞIZ'

"Biz milletimize sırtımızı dayayarak 2023’e ve sonraki yıllarda ülkemizde hizmet etmeye devam edeceğiz" diyen Gül şöyle devam etti: "Sadece Türkiye’deki 84 milyonun değil, bütün dünyadaki mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz.

Daha adil bir dünya sizlerin yapmış olduğu gece gündüz çalışma ile mümkün, daha adil bir dünyayı 2023’te sayın Cumhurbaşkanımızın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesiyle hep beraber kuracağız."

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER