VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 May 2022 17:47:37

0 Yorum

Kez Okundu.

Göksu’dan Fetö’ye Övgüler

AKP'li Tevfik Göksu'nun başını ağrıtacak bir görüntü ortaya çıktı!

AKP'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun FETÖ'yü yere göğe sığdıramadığı video görüntüleri ortaya çıktı. Göksu'nun videoda Fethullah Gülen'e övgüler yağdırdığı görülüyor.

AK Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun FETÖ elebaşı Fethullah Gülen hakkında konuşurken yere göğe sığdıramadığı bir video sosyal medyada gündem oldu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yaşadığı tartışmalarla sık sık gündem olan AKP'li Başkan Tevfik Göksu'nun Fethullah Gülen'e "gönül sultanı" sözleriyle hitap ettiği duyulurken FETÖ'ye yaptığı iltifatları ilk defa duyanlar kulaklarına inanamadı.

FETHULLAH GÜLEN'E "GÖNÜL SULTANI" DYE HİTAP EDİYOR

AKP'li Tevfik Göksu büyük tepki toplayan konuşmasında şu ifadeleri kullanıyor:

 

"Belki de hoca efendi için 'Anadolu'yu mayalayan' değil de 'yeryüzünü mayalayan gönül sultanı' dememiz gerekiyor.
Çünkü Karadeniz'e baktığınızda onun mayasını Trakya'ya baktığınızda onun mayasını Afrika'ya baktığınızda onun mayasını Orta Doğu'ya, Orta Doğu'nun başka bütün memleketlerine, Orta Asya'ya Avrupa'ya Amerika'ya dahası nereye giderseniz gidin onun bir mayasıyla karşılaştığınızı ve mutlaka mutlaka karşılaşacak ondan bir eser bulacaksınız."

BUNLAR NİYE YARGILANMIYOR?

Konuşmasının bir bölümünde "Belki de hoca efendi için 'Anadolu'yu mayalayan' değil de 'yeryüzünü mayalayan gönül sultanı' dememiz gerekiyor." ifadelerini kullanan Göksu İçin sosyal medya kullanıcıları  "Bunlar niye yargılanmıyor?" sorusunu sordu.

kaynak milli gazete

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER