VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 January 2022 17:35:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Gökçek’in Saadet Tepkisine Yanıt

 Gökçek'in Karamollaoğlu için 'ölüm' mesajına, SAADET'ten tepki

H24 | SİYASET

Gökçek'in Karamollaoğlu için 'ölüm' mesajına, SAADET'ten tepki Google Haberlere Abone ol Covid olan ve hastaneye kaldırılan Temel Karamollaoğlu'na 'bak ölüm bir karış ötede' diye seslenen Melih Gökçek'e SAADET'ten 'insanlıktan uzak' tepkisi geldi.

Koronaya yakalanan ve tedavisi hastanede devam eden Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu hakkında eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptığı Twitter paylaşımına Parti Sözcüsü Birol Aydın yanıt verdi. Karamollaoğlu'na "Geçmiş olsun Covit olmuşsun.

Bak ölüm bir karış ötede" diye seslenerek bir süre önce Kuran kursları ile ilgili açıklaması ile iktidarın tepkisini çeken CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'le 'haşrolmak isteyip istemeyeceğini' soran Gökçek'e SAADET Sözcüsü Birol Aydın, "Sözlük anlamı 'şirin/sevimli' olan MELİH ismini duyunca, insanların aklına artık 'parsel parsel' ve 'dinozor' sözcüklerinin gelmesine sebep olan 'istifa ettirilmiş' bir belediye başkanının nezaketten, insaftan ve insanlıktan uzak açıklamalarını milletimizin takdirine bırakıyoruz" yanıtını verdi.

Gökçek'e bir tepki de Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş'dan geldi. Kurdaş Twitter'da şunları yazdı: "Bu da bir başka zavallı! Parsel parsel zavallı.... Buruşturulup çöpe atılmışlık zavallılığı! Hâlâ umudu var; göze girmeye çalışıyor." Karamollaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili açıklamaKaramollaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili açıklama Etiketler Melih Gökçek Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi 

Karamollaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili açıklama 10 Ocakoogle Haberlere Abone ol Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Karaduman, Covid-19 nedeniyle hastaneye kaldırılan Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER