VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 28 August 2021 23:18:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Gaziosmanpaşa’yı Seviyorum Platformu Vira Bismillah

Gaziosmanpaşa'yı Seviyorum Platformu çalışmalarına start verdi.

H24/Fatih

Gaziosmanpaşa'yı Seviyorum Platformu ilçeye ismini veren Gazi Osman Paşa'nın kabrini Fatih Camii Türbesi Haziresinde ziyaret ederek çalışmalarına start verdi.

Gaziosmanpaşa'yı Seviyorum Platformu çalışmalarına Türbede  buluşarak,  İlk olarak ilçeye ismini veren Gazi Osman Paşa'nın kabrini ziyaret eden platform üyeleri, burada merhum Paşa'nın ruhuna dua edildi.Açıklama yok.

 

İlçenin pek çok önemli ismini bir araya getiren platformun başkanlığını ise daha önce Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı olan, Halkın teveccühünü kazanan, halen Temiz Toplum Derneği'nin Genel Başkanlığı görevini yürüten Bilal Ay üstlendi.

Gaziosmanpaşa Platformu ilçe için çalışmalar yapmayı hedefliyor ve önceliklerine Gaziosmanpaşa'lıları kapsıyacak bir yığın Çalışmayı hedefliyor. Kısa adı GopSev olan platform kendisini siyaset üstü olarak konumlandırılıyor.

BİLAL AY: BU PLATFORM TÜM GAZİOSMANPAŞALILARIN GopSev'e dair açıklamalarda bulunan platform başkanı Bilal Ay, "Biz insanımız hak ettiği değeri görsün istiyoruz. Biz insanımızdan başka bir öncelik tanımıyoruz. Bizim amacımız Gaziosmanpaşa ve 500 bin Gaziosmanpaşalı. Bunun için bir yola çıktık. Bunun için mücadele edeceğiz.

Açıklama yok.

Bütün Gaziosmanpaşalılarında desteklerini bekliyoruz" şeklinde konuştu. Platformlarında her kesimden insanın olduğunu ifade eden Başkan AY, "Söylediğimiz gibi platformumuzun önceliği Gaziosmanpaşa. Burada herkes var. Her kesimden insan var. Her düşünceden insan var. Yeter ki ilçesini sevsin. Yeter ki Gaziosmanpaşalıları sevsin. Yeter ki onlara vefa borcunu ödemek istesin ve ilçesine hizmet etmek istesin" diye konuştu.

Açıklama yok.

 

Açıklama yok.Açıklama yok.

Açıklama yok.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER