VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 24 March 2023 20:07:18

0 Yorum

Kez Okundu.

Fatih ERBAKAN SEÇİMLER İTTİFAKLAR

FATİH ERBAKAN ŞİMDİ DEĞİL REFAHYOL HÜKÜMETİNDE ERDOĞAN SAFINI SEÇMEK ZORUNDA İDİ.

H24/ Makale/ Mehmet Salih GULCAN/ Avrupa 

Güzel kardeşlerim aylardır bu sitelerde yazıyorum Fatih Cumhur ittifakına katılmak zorundadır. Diye yazdım Bazı insanlar bana hakaret ettiler. Kayıtları bende.

Fatih Erbakan Hocamın oğludur. Müslümanlara emaneti dir. Olan olmuş geçen gün siyonist merkez Erdoğan eli ile Fatih beye ait Adnan oktarın televizyonunu meth eden bir uyarı kaseti yayınladı. Bu milletin hayatını zaafları ile kimlikleri eksikleri korkutarak tehdit ve şantaj ile bu ülkeyi zindana çeviren insanları kapısını çaldım onlarla konuştum.

Bana Erdoğanın elde ediliş şeklini anlatırsam kusarsınız. Hele Erdoğanın kökenini Erdoğana tehdit olarak kullandıktan sonra Erdoğan’dan türlü türü güvence kasetleri aldılar. Diğer taraftan da o güvence kasetlerinin birer kopyasını sabetaist generallere ve başka ülke servislerine yayınlatırdılar.

Kardeşlerim Erbakan Hocam sadece MilliGörüşün Türkiye’nin değil Cihanın ihtiyaç duyduğu bir lider idi. Burhan kuzu bir yol anayasa dersime girdi.

Siyonist tahakkümün Süleyman Demirel’e hazırladığı programları anlattı. Erdoğan ve Gül siyonist merkeze talepte bulundular. Onun için Demirel devredışı bırakıldı ve program Gül ve Erdoğana verildi. Erbakan Hocama ilk karşı çıkış Erdoğan ve Gülün Erbakan hocamı dinlemeyerek Fazilet partisini siyonist merkezin emri ile Erbakan hocamda almaya çalıştılar.

Recai abiyle karşı gül ve Erdoğan kaybettikten sonra siyonist merkez fazilet partisini kapattı. Kardeşlerim. Sabetaist seçmenin nüfusu ve kullandığı kitle ile bir milyon 200 seçmeni var Buda büyük rakam. Muharrem inceyi şu anda öne sürmüşler seçimlerin ikinci tura kalması için büyük bir çaba içindeler.

Sabetaist ailelerin de içinde olduğu 80 milyar dolar dağıtılmak için bu para peyder pey özel jetlerle Yeşilköy’deki Atatürk hava limanına inecek. Bu korkunç parayı hem yapılan yapay depremdeki illere dağıtacak hemde diğer vilayetlerde dağıtacaklar.

Ben yedi ay önce Erdoğanın kapısını çaldıktan sonra Avrupa’ya geldim. Ben bir Müslümanım şimdi Türkiye den Ergenekon üyeleri MilliGörüşçü olmuş camilerde ders veriyorlar.

Güzel kardeşim uyan Numan kurtulmuş siyonist merkez de ne yaptı Fatih bey de onu yapacak. RABBİM HAYREYLESİN.

Muharrem İnce faktörü ve Mansur Yavaş üzerinden bir algı ile Kılıçdaroğlu üzerinde bir baskı ve tahhakkum ile   hava oluşturmak istiyorlar.Mansur yavaş katıldığı programda aslında her partiden liderlerin Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasını eleştirmiş ve ileriki  zamanda Kılıçdaroğlu'na bu konuda baskılar yapılmak istendiğini anlıyoruz. Burada da  Temel Karamollaoğlu ve Milli görüşü uzak tutmak  hedeflenmektedir.

 

Selam ve dua ile

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER