VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 24 September 2022 02:02:45

0 Yorum

Kez Okundu.

Farid Azarkan’dan Kınama

AZARKAN Geert Wilders’i Kınadı

H24/ Avrupa Hollanda /Mustafa KORKMAZ 

DENK lideri Farid Azarkan, &Geert Wilders’i gün görev yapan kabineyi övdü. Thierry Baudet, delice bir komplo argümanında Sigrid Kaag'ın yabancı bir gücün casusu olduğunu öne sürdü. Kabinenin bir çizgi çekmesi iyi oldu, dedi. Ama neden yapmıyor.

yaptığı nefret söylemi karşısında meslektaşlarının sessiz kaldıklarına yönelik: “Ne zaman birbirimizle dayanışma içerisinde olacağız merak ediyorum”, diyerek sitemde bulundu. BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?

Hayal kırıklılığına da uğradığını gizlemeyen Azarkan: “Az önce, Geert Wilders’ın, benim, Meclis’teki birkaç meslektaşın ve bu ülkede yaşayan bir milyon insanın dininin bir din değil, nefret ve terör ideolojisi olduğunu ifade eden bir önerge sunduğunu, hepberaber gördük. Wilders bugün bu önergeyi sundu ve kimse kılını kıpırdatmadı. Hükümet cenahından bile kimse: “Böyle bir şey olabilir mi?”, demedi.

MÜSLÜMANLAR İNCİLTİLDİ

 Hollanda’da yaşayan bir milyon insanın dini için: “bu bir din değildir, nefret ve terör ideolojisidir”, şeklinde bir ifade nasıl kullanılır? Bu akşam hiç kimseden, hiçbir milletvekilinden, tepki gelmedi. Bu durum beni bu akşam incitti”, dedi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

TAHAMMÜLÜM KALMADI!

Farid Azarkan ayrıca: “Her seferinde Müslümanlara ve sığınmacılara yöneltilen hakaretlere sessiz kalınmasına tahammülüm kalmadı.

MÜSLÜMANLARLA DAYANIŞMA

 Sizlerden ricam, sadece benimle değil – ben söylenenlere alıştım – her fırsatta, her oturumda, Geert Wilders tarafından dinine saldırılan bir milyon Hollandalı Müslümanla da dayanışma içinde olun! Yeter artık, buraya kadar”, diyerek sözlerine sön verdi.

TEMSİLCİLER MECLİSİ AZARKAN’I ALKIŞ YAĞMURUNA TUTTU!

Ateşli sözleriyle oturuma damga vuran Azarkan, Meclis’in çoğunluğundan uzun bir süre büyük alkış aldı. DENK Basın Masası

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER