VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 13 November 2021 00:35:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Fakibaba AkParti’den İstifa Ettim

 

Fakıbaba: AK Parti'den istifa ettim

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda AK Parti’den istifa ettiğini doğrulayan Fakıbaba, milletvekilleri Kasım Gülpınar ve Ahmet Akay’ın kendisini ikna ettiğini söyledi.

Şanlıurfa’da siyasi bir birliktelik olmadığını dile getiren Fakıbaba, “2014’den sonra Şanlıurfa’nın kimyası değişti” dedi. Fakıbaba, 2018 seçim sürecinde Suruç’ta yaşanan ve toplam 4 kişinin hayatını kaybettiği olaya ilişkin de konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, canlı yayın konuğu olduğu Edessa TV’de dobra açıklamalarda bulundu.

“AK Parti’den istifa ettim” Geçtiğimiz aylarda AK Parti’den istifa ettiği yönündeki iddialarla ilgili konuşan Fakıbaba, “Geçtiğimiz aylarda doku uyuşmazlığından dolayı AK Parti’den istifa ettim, ikna edildim” dedi.

Fakıbaba, kendisini ikna eden isimlerin ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Kasım Gülpınar ile Ahmet Akay olduğunu söyledi. “Şanlıurfa’nın kimyası değişti” “2014 yılı belediye başkanı OSM hastanesinde belirlendi” diyen Fakıbaba, Şanlıurfa’nın şu anki durumuyla ilgili karamsar bir tablo çizerek şöyle konuştu: “AK Parti’de doku uyuşmazlığı olanlar var.

Şanlıurfa’da siyasi birliktelik yok. 2014’den sonra Şanlıurfa’nın kimyası değişti. Bazı isotçular AK Parti’den istifa etmemi istiyor.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER