VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 June 2021 17:59:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Erdoğan ile Biden Buluştu

Erdoğan ile Biden karşı karşıya geldi

H24/Dünya

 Bütün dünyanın merakla beklediği NATO Liderler Zirvesi, bugün Brüksel'de başladı. Aile fotoğrafının ardından liderler görüşmeye başlarken, Biden ile Erdoğan TSİ 18:00'den önceki görüşmesi öncesinde görüntülendi.

Göreve geldiği Ocak ayından beri kendisini geç tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmeyen ABD Başkanı Joe Biden ile Erdoğan arasındaki görüşme uluslararası kamuoyunun gündeminden düşmüyor…

Bugün Brüksel’de başlayan NATO Liderler Zirvesi’nden fotoğraflar paylaşan Reuters haber ajansı da tam da bu gündemle ilgili fotoğrafları abonelerine servis ediyor. Bugün başlayan zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Biden ilk kez aile fotoğrafında bir araya geldi. Aile fotoğrafında ön sırada Biden’ın solunda yer alan Erdoğan daha sonra Biden ile ayaküstü sohbet fırsatı buldu.

Reuters’ın servis ettiği fotoğraflarda Biden, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile konuşurken Erdoğan’da NATO Genel Sekreteri Stoltenberg’in yanında karede yer alıyor. Toplantı salonunda Biden ve Erdoğan yan yana geldi. Biden’ın maskesini çıkarmaması dikkat çekerken Erdoğan da hafif bir tebessüm ederken görüntülendi.

ERDOĞAN, ALMAN MARSHALL FONU’NUN ETKİNLİĞİNDE KONUŞTU

 Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan ile ilgili bir açıklama yaptı. Reuters haber ajansının son dakika gelişmesi olarak servis ettiği açıklamada Erdoğan’ın “Yunanistan ile diyalogu canlandırmamız sorunların çözümüne ve bölgesel istikrara katkı sağlayacaktır” sözleri yer aldı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER