VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 07 January 2020 12:03:11

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan’dan Erdoğan’a Çağrı

siyaset/ Ankara

Erbakan Sizi  Ayakta Alkışlayalım

ABD’nin hamlesinin ardından Fatih Erbakan’dan Erdoğan’a kritik çağrı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, İncirlik Üssü’nün kapatılması çağrısında bulundu.

 

ABD’nin hamlesinin ardından Fatih Erbakan’dan Erdoğan’a kritik çağrı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, katıldığı programda, küresel eşkıya ABD’nin Türkiye’ye karşı tutumunu değerlendirdi. Konuşmasında, ABD Başkanı Donald Trump’ın, Türkiye’ye yönelik tehditlerinin üzerinde bir dizi yaptırımı öngören 2020 Yılı Savunma Bütçesi’ni de imzaladığını hatırlatan Erbakan, ABD’nin “sözde dost” olduğunu vurguladı.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Gerekirse İncirlik Üssü’nü ve Kürecik Radar İstasyonu’nu kapatırız” yönündeki sözlerini anımsatan Fatih Erbakan, bu sözün fiiliyata geçirilmesini istedi. “Üssü kapatın, sizi alkışlayalım” Erbakan, “Bardağı taşıran bu son damladan sonra fiiliyata geçirilmesini, bu kadar olaydan sonra artık Türkiye Cumhuriyeti devletinin bu sözde dostumuz Trump’a karşı fiili olarak bir adım atması gerektiğini ifade ediyoruz ve diyoruz ki, geliniz aynen Milli Görüş’ün 1974 Kıbrıs Harekatı sonrasında yaptığı gibi şu İncirlik Üssü’nün kapısına kilit vurun.

Biz de Yeniden Refah Partisi olarak sizleri alkışlayalım.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Gerekirse İncirlik Üssü’nü ve Kürecik Radar İstasyonu’nu kapatırız” yönündeki sözlerini anımsatan Fatih Erbakan, bu sözün fiiliyata geçirilmesini istedi. “Üssü kapatın, sizi alkışlayalım” Erbakan, “Bardağı taşıran bu son damladan sonra fiiliyata geçirilmesini, bu kadar olaydan sonra artık Türkiye Cumhuriyeti devletinin bu sözde dostumuz Trump’a karşı fiili olarak bir adım atması gerektiğini ifade ediyoruz ve diyoruz ki, geliniz aynen Milli Görüş’ün 1974 Kıbrıs Harekatı sonrasında yaptığı gibi şu İncirlik Üssü’nün kapısına kilit vurun.

 

Biz de Yeniden Refah Partisi olarak sizleri alkışlayalım.” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER