VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 May 2022 19:43:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan’dan Yavaş Yorumu

Erbakan'dan Mansur Yavaş yorumu

H24/ SİYASET 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Fatih Erbakan'dan Mansur Yavaş yorumumask Büyütmek için resme tıklayın Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı için ismi konuşulmaya devam ederken Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı'nın adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmasını gerektiğini savundu.

Tv100'de yayınlanan Pazar Siyaseti'nde Pınar Işık Ardor'un sorularına yanıt veren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, siyaset gündemine ilişkin dikkat çeken yorumlarda bulundu.

ERBAKAN'DAN İMAMOĞLU'NA ELEŞTİRİ

 İmamoğlu'nun tartışılan fotoğrafıyla ilgili soruya cevap veren Fatih Erbakan, '' Ekrem İmamoğlu, biraz da tabi aslında İstanbul'u yönetsin ve İstanbul'da güzel sonuçlar ortaya koysun diye seçildi. Şimdi daha İstanbul bitmeden doğrudan doğruya Türkiye'yi yönetmeye talip olması da yadırganıyor, tepki çekiyor olabilir.'' ifadelerini kullandı.

"ADAY MANSUR YAVAŞ OLMALI"

Erbakan ayrıca Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanlığı adayları arasında ismi geçen üç kişiden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, aday olması durumunda daha büyük bir etki yaratacağını ifade etti.

Erbakan, seçimin ikinci tura kalması halinde şartlarını ortaya koymak kaydıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceklerini bir kez daha yineledi. Erbakan, "Görünen o ki seçime kendimiz gireceğiz" dedi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER