VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 25 April 2021 22:59:37

0 Yorum

Kez Okundu.

ERBAKAN’dan Meclis’e Kızılderili soykırımı Teklifi

 DR. FATİH ERBAKAN'DAN ÇAĞRI MECLİS'E 'ABD' ÇAĞRISI: 'KIZILDERİLİ SOYKIRIMI' KARARI ALALIM!

H24/Siyaset/Gündem

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, ABD Başkanı Biden'ın küstahça ve apaçık düşmanca tavrı karşısında hükümete somut adımlar atma çağrısında bulundu. Genel Başkanımız, ABD’nin İncirlik Üssü'nü kapatmak başta olmak üzere, Malatya Kürecik Radar Sistemi’ni kapatmak, TBMM tarafından ‘Kızılderili Soykırımı’ kararının alınması gibi cesur ve kararlı her türlü adımın arkasında olacağımızı belirtti.

Biden'ın Niyeti Baştan Belliydi

 Dr. Fatih Erbakan, Biden'ın sözde soykırım kararına ilişkin şunları söyledi: Önceki Amerika Birleşik Devletleri başkanları 24 Nisan’ı “Büyük Felaket/ Metz Yeghern” olarak kullanıp üstü örtülü şekilde Ermeni diasporasına şirin gözükme yoluna giderken, ABD Başkanı Joe Biden daha seçim kampanyası sırasında, seçilmesi durumunda direkt olarak “Ermeni Soykırımı” ifadesini kullanacağını açıkça ifade ederek, Türkiye’ye karşı düşmanca bir politika izleyeceğini ortaya koymuştu.

Tam Bir Küstahlık  ApaçıkBir Haddi Aşmadır

 ABD'nin tarihte işlediği katliamları hatırlatan Genel Başkanımız, "Kızılderili katliamları ile başlayan insanlık suçu işleme alışkanlığını Hiroşima, Nagazaki, Vietnam, Afganistan ve Irak’ta da aynen devam ettiren ABD Yönetimi’nin, asırlar boyunca dünyaya hak ve adalet dağıtan Osmanlı Devleti’ni bu şekilde suçlamaya kalkması tam bir küstahlıktır, apaçık bir haddi aşmadır." ifadelerini kullandı.

ABD Gerçek Yüzünü Bir Kez Daha Gösterdi

Refah Partisi Genel Başkanı, Biden'ın hadsiz karardan bir gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aramasını da ikiyüzlülük olarak değerlendirerek şöyle konuştu: Joe Biden’ın, “Ermeni Soykırımı” ifadesini kullanmadan önce 23 Nisan Cuma günü Sayın Cumhurbaşkanı ile yaptığı telefon görüşmesinde 24 Nisan’da “Ermeni Soykırımı” ifadesini kullanacağını açıkça ifade etmesi ve Biden’ın bu tavrının haberleştirilerek The Guardian, The Wall Street Journal, CNN gibi ana akım medyaya bilinçli olarak sızdırılması, sözde ‘stratejik ortak’ ve son dönemlerde de ‘model ortak’ olarak bellediğimiz ABD Yönetimi’nin gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur."

Amerika Laftan Anlamaz Yaptırımdan Anlar!

"ABD Başkanı Joe Biden’ın akıl ve vicdan sahibi hiçbir insan için karşılığı olmayan, sözde ‘Ermeni Soykırımı’ ifadesi ve artık bardağı taşıran bu düşmanca yaklaşımı karşısında, hükümetin olayı her zamanki gibi cılız kınama mesajlarıyla geçiştirme yerine, gerekli somut karşı adımları atması artık kaçınılmazdır.

Bu noktada Merhum Erbakan Hocamız’ın meşhur ifadesini de yetkililere hatırlatmakta fayda görüyoruz; “Bu Amerika laftan değil, müeyyideden anlar”.

Meclis Olağanüstü Toplanıp Kızılderili Soykırımını Tanımalı

 Yrp Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Meclis'e de olağanüstü toplanıp Kızılderili Soykırımını tanıma çağrısında bulundu

 "ABD Temsilciler Meclisi ve Senatosu’nun, 1915'ten 1923'e kadar yaşanan olaylarla ilgili olarak sözde ‘Ermeni Soykırımı’ karar tasarısını 2019’da kabul etmiş olmasından hareketle, TBMM’nin acilen olağanüstü gündemle toplanarak insanlık tarihinin en büyük soykırımlarından bir tanesi olarak kabul edilen ‘Kızılderili Soykırımı’nı tanıma kararını alması 83 milyonun haklı beklentisidir." şeklinde konuştu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER