VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 20 October 2021 01:25:28

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan’a Sürpriz Ziyaret

Erbakan'a Sürpriz Ziyaret

H24/Ankara | Siyaset

Fatih Erbakan'a ilginç ziyaret Türkiye'de Fetömetreyi yazan kişi olarak bilinen Tümamiral Cihat Yaycı ile Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezî Başkanı Murat Doğanay bu akşam Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'a ziyaret yaptı.

Ziyarette Lider Erbakan ile birlikte Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan BEKİN'fe Bulundu

Ziyaret Fatih Erbakan'ın sosyal medya sayfasından paylaşıldı Fatih Erbakan'a ilginç ziyaretmask Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'a bu akşam sürpriz bir ziyaret gerçekleşti.

20 Ağustos 2017'de Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığı görevine getirilen ancak ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumartesi günü yayımladığı kararla Genelkurmay Başkanlığı emrine atanan ve bu atamadan üç gün sonra istifa eden Tümamiral Cihat Yaycı ile Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezî Başkanı Murat Doğanay Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'a ziyaret etti.

Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Fatih Erbakan "ASAM Başkanı Murat Doğanay ve emekli Tümamiral Cihat Yaycı genel merkezimizde bizleri ziyaret ettiler.

Dış politika konusunda değerli fikirlerinden istifade ettik. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" sözlerine yer verdi.

Tümamiral Cihat Yaycı Fetömetre ve mavi vatan çalışmaları ile tanınıyor.

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER