VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 05 July 2022 18:30:21

0 Yorum

Kez Okundu.

ERBAKAN İstanbul’da Virüslere Geçit Vermedi

ERBAKAN İstanbul'a Ayar Verdi

H24/ Siyaset

Milli Görüş'ün Kurucusu Lideri Merhum Başbakan Prof. Dr.Necmettin Erbakan'ın mahdumu yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih ERBAKAN geçen hafta Çankırı Dodurga'da  yapılan belde seçimlerinde  % 4.2 alarak 2. Parti gelmişti.

İstanbul'da Pendik ve Sultanbeyli'de miting havasında halkla buluştu.

Milli Görüş'ün ilerlemesini istemeyen iç ve dış mihraklar her Zaman var olmuştur. Kimi siyonist, kimi milli görüşe yakın benzerlikte siyasetçiler, kimi ERBAKAN hocanın arkadaşı olabiliyor.

Dün İstanbul Yeniden Refah Partisi İstanbul il başkanı ve yönetimi Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN Bey'in insiyatifi ile teşkilat görevleri sunlandırıldı.

Sosyal medyadan  yapılan açıklama ile klasik bir duygusallık yapmaya çalışan "Terzi'' Görevden alındığını teyit etti.

Terzi ve yönetimi neden görevden alındığı hakkında bilgi verilmesede söylenen sebepler arasında İstanbul'dan beklenen performansın  olmadığı, eski vakıf çevresindeki Hasbi milli görüşçüleri dışlanması, bölgesel bir yapı ile teşkilatlandığı, genel başkan yardımcılarının aleyhinde lobi çalışmalarını yürüttükleri hadiseleridir.

Parti içindeki virüs " Terziciler" sosyal medya  üzerinden  Genel başkanlarının Kararına Sitem Ederken Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Doğan AYDAL'ı hedef alarak hakaretlerde bulunmuştur.

Terzi'nin açıklamaları ve artiz hareketleri zaten kendisinde olmayan Milli Görüşçüluğü yaptığı açıklamalarıyla da gün yüzüne çıkmıştır. Kendisinden büyük yaşı kadar donanımlı Profesör için Fatih Erbakan 'a ya ben ya o diyebilecek kadar  milli Görüşçülükten yoksun olduğunu kanıtlamıştır.

Bu ilk değildi, daha evvelde ERBAKAN Vakfı sürecinde ya biz lobisiyle yada istifa ederiz demişlerdi. Kısa bir istifadan sonra planlı olarak parti sürecine kadar entrikalar ve iftiralarla şuan rahmetli olan ve yaşayan yüzlerce insanın hakkınıds yemiş durumda birisi iken,

Yaptığı açıklamada Terzi Kudüs vurgusu ve mücahitlik taslarken, biz Terzi'yi Kocaeli Kudüs mitinginde Sahnede ve teşkilatlı bir katılımla  görmedik. Pijamasıyla tatile giden bir artiz gördük. Bugün Kudüs mücahitlik edebiyatı size  komik gelmektedir. Erbakan vakfı zamanından beri davaya fayda değil zarardan başka bir durumun yok. Parmağını kaldırıp Ya Ben! Ya O! Diyecegin kişi bir çocuk ve emrindeki şımarık birileri değil! Biri Erbakan biri Prof. Dr. Aydal Hoca ya sen kimsin be vüris!

Milli görüş'ün Partisi için  geç kalınmış hayırlı bir karar olduğunu bildiririz. Milli Görüş'ün 2. Kırkyılı için hayırlar getirmesini yüce mevladan diliyoruz 

Milli görüş içerisindeki vürisleri kabul etmez dışarı muhakkak atar. Gözüken kendisini liderden daha lider görenlerin gelecek hayalleri film şeridi olarak gözlerinin önünden geçer, hüsrana uğrarlar. Yaptıkları eziyetler iftiraları ancak üç beş yıl daha o makamları işgal etmekten başka birşeye yaramadığı bugün gün yüzüne çıkmıştır.

Dr. Fatih ERBAKAN 'ın bu kararı yerinde ve doğru bir karardır. Allahtan yerli ve dışardaki alçaklar dan rabbim milli görüşü ve Erbakan'ı korusun. Amin 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER