VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 October 2021 09:49:31

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan Hakkari’den Çözümü Açıkladı

 

FATİH ERBAKAN HAKKÂRİ’DE KONUŞTU: BÖLGE İNSANININ SORUNLARINI ANCAK MİLLÎ GÖRÜŞ ÇÖZEBİLİR!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Hakkâri’de halk buluşmasında yaptığı açıklamada " Bölge insanının sorunlarını biliyoruz. Bu nedenle bu bölgelerde yaptığımız çalışmalara çok büyük önem veriyoruz. Bölgenin kurtuluşuna sadece ve sadece Millî Görüş vesile olacaktır" dedi.

Bölge İnsanının Sorunlarını Çok İyi Biliyoruz ’Sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da milletimizin yanındayız’ düsturuyla Anadolu’yu karış karış gezen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, "Anadolu Buluşmaları" kapsamında Hakkâri’ye geldi. Hakkâri’ de ayağının tozuyla Yeni Mahalle’de bir açık alanda yapılan halk toplantısına katılan Erbakan, yaptığı konuşmada ’’Özelikle Doğu ve Güneydoğu Bölgesine geldiğimizde gördüğümüz ekonomik sıkıntıları bugün Hakkâri’de de görüyoruz.

Yeterli yatırımın olmaması, tabiri caizse üvey evlat muamelesinin bir yerde yapılması, burada hayvancılığın, tarımın, turizmin teşvik edilmemesi ve gereken teşviklerin yapılmaması, çatışmalar, ayrımcılık, kutuplaştırma hem ekonomik hem sosyal hem de adalet anlamında en büyük sıkıntıları yaşayan bölgelerimizdeyiz.

O nedenle bizler Millî Görüş olarak bu bölgelerde yaptığımız çalışmalara çok büyük önem veriyoruz. Çünkü bu bölgenin, bölge halkının kurtuluşuna sadece ve sadece Millî Görüş’ün vesile olacağına inanıyoruz.

Aynen geçmişte 50 senelik tarihimizde olduğu gibi inşallah bu dönemde de ancak Millî Görüş ruhuyla bu bölge insanına ve bölgeye yaklaşabilinirse bu bölge refaha, huzura ve barışa kavuşur.

Buna canı gönülden inanıyoruz. ’’ ifadelerini kullandı. Toplantı sonrası esnaf ziyaretinde bulunan Genel Başkan Erbakan’a Hakkâri İl Başkanı Ali Özer ve partililer eşlik etti.

 

Erbakan’dan Mukaddes Akar’a ziyaret

"Anadolu Buluşmaları" kapsamında Hakkari’de ziyaretlerde bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bitkisel hayatta olan 8 yaşındaki Cevahir Mukaddes Akar’ı evinde ziyaret ederek ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

 

Erbakan’dan Mukaddes Akar’a ziyaret Hakkari’de nefes borusuna kaçan oyun hamuru nedeniyle bitkisel hayata giren 8 yaşındaki Cevahir Mukaddes Akar’ın evindeki tedavisi sürüyor.

"Anadolu Buluşmaları" kapsamında Hakkari’de ziyaretlerde bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 8 yaşındaki Cevahir Mukaddes Akar’ı evinde ziyaret ederek, durumu hakkında babası Recep Akar’dan bilgi aldı.

Genel Başkanı Fatih Erbakan, Akar ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Baba Akar ise kendilerini ziyaret eden Yeniden Refah Genel Başkanı Erbakan ve beraberindekilere teşekkür etti.

Van Hakkari il sınırları arasında kalan Hoşap  Tarihi Kalesi...

 1643 yılında Osmanlılara bağlı Mahmudilerin Beyi Sarı Süleyman tarafından yaptırılmıştır. Kale aynı adı taşıyan Hoşap Suyu'nun sarp kayalıkları üzerinde yükselmektedir. Kalenin batıya bakan girişi ve özgün kapısı bozulmadan günümüze ulaşabilmiştir. Kapının üstünden yapımı ile ilgili Farsça kitabe ve aslan kabartmaları yer almaktadır.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER