VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 September 2023 22:37:01

0 Yorum

Kez Okundu.

Durer Rüzgar Türbinleri Doğru Yatırım

Düşünce Akademisi Başkanından Rüzgar Enerjisi Santralini Ziyaret

H24/ Şehirler/ Enerji

Düşünce Akademisi Başkanı Serdar Durer, ilimizde Dört Ağaç Köyü mevkiinde yapımı devam eden rüzgar enerjisi santralinin çalışanları ile bir araya geldi.

Serdar Durer yaptığı açıklamada şunları ifade etti; ilimizin rüzgar enerjisi potansiyeli düşünüldüğü vakit, yapımı devam eden Rüzgar Türbinlerinin ne kadar doğru bir yatırım olduğu anlaşılmaktadır. Günümüzde artık temiz enerji yatırımları büyük öneme sahip olmaya başladı. Git gide fosil yakıtların yerini alan bu enerjiye daha düşük maliyetli olması sebebiyle her geçen gün ülkemizde daha fazla yatırım yapılmaya başlandı. Rüzgâr enerjisinin en önemli avantajları; hem yerli ve temiz bir enerji kaynağı olmasıdır, hemde tükenmez olmasıdır. Ayrıca; doğada herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır. Çeşitli fosil kaynaklar nedeniyle meydana gelen özelikle karbondioksit ve sera gazı emisyonunu iyice azaltır. Dışa bağımlılığı ortadan kaldırmanın önemli bir yoludur. İstihdama önemli katkılar sunar.

Durer sözlerine devamla; Rüzgar Türbini yol yapım şantiye şefi Ahmet Ünal ve çalışma arkadaşları ile bir araya gelip, uzunca muhabbet ettik.

Göstermiş oldukları samimiyet ve konukseverlikleri için Ahmet beye ve çalışma arkadaşlarına içtenlikle teşekkür ederim. Şeklinde konuştu.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER