VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 28 October 2021 23:10:08

0 Yorum

Kez Okundu.

Dünya Basınından 29 Ekim Mesajı

Dünya Basının’dan 29 Ekim Mesajı

H24/ Medya Mesaj

 Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı Ferhat Aydoğan ; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bundan 98 yıl önce milletimizden alınan güçle kurulan Türkiye Cumhuriyetini, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz. Cumhuriyetin ilanı Türk milletinin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından birisidir.

Cumhuriyet milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden taviz vermeyeceğinin ifadesidir. Cumhuriyet, milletimizin çağdaş dünyada hak ettiği yeri alma kararlılığının göstergesidir.

Cumhuriyet, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başardığımızın ispatıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine ve Türk Milletine en büyük emaneti olan Cumhuriyetin erdemlerine, kazanımlarına ve temel haklarına sahip çıkarak sonsuza dek yaşatmak için çalışmak, mücadele etmek ve gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak hepimizin ortak görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Savaşı’nda, 1974 Kıbrıs Barış Harekatın da, 15 Temmuz da, terörle mücadele de, Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Operasyonların da, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin birliği ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de saygı ve şükranla anıyorum.

Gazeteci Ferhat Aydoğan Kimdir..!!!!

Aslen Elazığ Baskil Kadı Köylü olan Ferhat Aydoğan Adana’nın gül bahçesi mahallesinde doğup Dumlupınar mahallesi, meydan mahallesi ve dağlı oğlu mahallesinde büyüdü. İlkokulu Orgeneral Bedrettin Demirel İlköğretim Okulunda ve daha sonra nakil ile Nigahi Soykan İlköğretim Okulunu okuduktan sonra, liseyi Çağrı Bey Lisesinde iken nakil ile Çukurova Elektrik Endüstri Meslek Lisesini okuyarak mezun oldu. Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavına hazırlanırken 2000 yılında Güney Havadis Gazetesinde muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra Mersin Üniversitesi kazandı. Tekrar Üniversite sınavlarına girerek Çukurova Üniversitesini Endüstriyel Elektronik bölümünü kazandı.

Sahipliğini (babası )Muzaffer Aydoğan’ın yaptığı GÜNEY MEDYA GRUBU ( Güney Havadis Gazetesi, Güney Market Dergisi ve GÜN-HA haber ajansı )'ında muhabirlik görevinden sonra Genel Yayın Yönetmeni ve Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek görevine devam ettirdi 2008 yılındaki yerel seçimlerinde Anavatan Partisi 2.sıra meclis üyesi adayı olmuştur. Çok sayıda başarı belgeleri, onur belgeleri, yetki belgeleri ile üç dalda sporcu lisansı ( budokai do - muay thai – fitness ) ve üyesi olduğu Dünya Basın Federasyonu, Mesam ve Türkiye Genç Gazeteciler derneği yönetiminde aktif görev almaktadır.

Aynı Zamanda SEVDİM O BAKIŞLARINI Adlı Kitap Çalışması Olup 2011'de Şiir Albümü çıkardı.

Farklı konularda köşe yazarlığı ve Canlı Yayın Televizyon programları vardır.

2011 Genel Seçimlerde Adana'dan Numan Kurtulmuş’un kurduğu Has Parti’de Millet Vekili Adayı Olmuştur.2014 Yerel Seçimlerde Büyük Birlik Partisi Çukurova Belediye Meclis Üyesi Adayı Olmuştur. Halen Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı ( Ayça Haberleşme ve Yayıncılık )’a bağlı A Haber Ajansı ve Son Vakit Haber de görevi devam etmektedir. Aynı zamanda Mahkum Yakınları Federasyonu ve Mahkum Yakınları Sözcüsü olan Ferhat Aydoğan, Alaattin Çakıcı’nın da Baş Danışmanıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER