VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 July 2024 12:04:31

0 Yorum

Kez Okundu.

Dugin’den Hizbullah Husi Teklifi

Dugin: Husiler'i ve Hizbullah'ı silahlandıralım

Putin’in “akıl hocası” olarak bilinen Rus Stratejist Dugin, Telegram kanalından yaptığı açıklamada Batı’nın tüm kırmızı çizgileri aştığını söyledi. Dugin, ‘Rusya'nın Hizbullah ve Husilere ciddi silahlar sağlamaya başlamasının tam zamanı.’ dedi. Dugin: Husiler'i ve Hizbullah'ı silahlandıralım

Putin’in “akıl hocası” olarak bilinen Rus Stratejist Dugin, Telegram kanalından yaptığı açıklamada Batı’nın tüm kırmızı çizgileri aştığını söyledi. Dugin, ‘ Rusya'nın Hizbullah ve Husilere (Ensarullah) ciddi silahlar sağlamaya başlamasının tam zamanı.’ dedi.

Rus Stratejist Aleksandr Dugin, resmi Telegram kanalından açıklama yaptı. Açıklamasında, birçok cephede savaşın açıldığına dikkat çeken Dugin, “Yavaş yavaş tüm ülkeler, kıtalar ve medeniyetler, zayıflayan tek kutuplu dünya ile yükselen çok kutuplu dünyanın kıyasıya mücadelesine sahne oluyor. Tek savaş, birçok cephe.” dedi.

Dugin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

“Savaş Orta Doğu'da da alevleniyor; İsrail, Lübnan'la doğrudan çarpışmak üzere. Rusya'nın Hizbullah ve Husilere ciddi silahlar sağlamaya başlamasının zamanı geldi. Taktik nükleer silahlara kadar. Saldırgan İsrailliler ve küreselci vekiller bunlara sahip ama muhalifleri ve çok kutuplu dünyayı destekleyenler bu özelliklere sahip değil.

Bir tutarsızlık. Bunu Trump'tan önce yapmak daha iyi. Küba, Nikaragua, Venezuela ve Vietnam nükleer hale gelmeli. İran elbette. Bu arada Meksika'ya daha fazla dikkat etmeye değer. İyi bir küreselleşme karşıtı programa sahip, harika ve gelecek vaat eden bir Başkan Claudia Sheinbaum var. Bütün kırmızı çizgilerimizi aştılar.

Acilen kırmızı çizgilerini geçiyoruz.”

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER