VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 September 2022 12:15:07

0 Yorum

Kez Okundu.

Dilipak Susmayacakmış

Dilipak ve Şevki susmayacaklarmış

H24/ Talip AKSOY 

 Selat ve selam İnsanlerin en şereflisi ve Ümmetin peygamberi Hasreti Muhammed a.s ve ekli beytine e olsun.

Allah rahmet eylesin Babam ve sizlerin hakka yürümüş büyüklerimize olsun.

Dilipak ile Diyaloğu dan dolayı yazmak zorunda kaldık. Grup kardeşlik çağrısı ne güzel ifade etmişti ezgisin de

 Siz yazarsınız, ..

Siz bilirsiniz, …Siz okursunuz, ….

Siz anlarsınız

Sizler islamcı entel abiler

Dergiler açar, din satarsınız

 Off entel abiler, off entel ağabey

 Üniverstede çok hızlısınız tavizsiz birer mücahidsiniz

 Grup  içinde sivrilirsiniz ve böylece siz entel abiler

 bir Aydın olup yükselirsiniz 

Devrim dersiniz, kıyam dersiniz,

konferanslarda hüseyin'siniz

fikir tüccarı entel abiler bir yazar amma,

bin bozarsınız

okul bitince belli işiniz emeklilerden öğrenmişsiniz 

 

piknik yerinde çömelmişsiniz dergiye isim seçermişsiniz artık çok büyük bir değersiniz

derken bir rüzgar esmeye başlar

 moda kavramlar düşmeye başlar

 çatık kaşlarla entel ağabey

Eski dostlarla çatmaya başlar 

Tekrardan başlar yazı yazmaya

parti, kıravat politikaya televizyona,

cümle medyaya güzel sözlerle entel ağabey yeni bir islam satar dünyaya 

hep bir ağızdan entel abiler

esen rüzgara eşlik ettiler takke üstüne,

fötür giydiler sivil bir toplum, değişimcilik

 Hamd olsun ki zamana şahitlik ediyoruz. Allahu telanin asr süresinde bizlere anlattığı " insan hüsrandadır" ve bizlere öngürülen kurtuluş vesikası olan hakkı ve sabrı tavsiye etmek görevimizi bu anlamda yapmaktır.

Hak nedir ? Doğrular nedire bakıldığımızda dünyanın egemenleri ve geçmişte zalimler bile zulüm ederken hak ettikleri için mazlumlara eziyet ediyorlardı.

Hak ve özgürlükler insan hakları Allah’ın kullarına bahsettiği bir doğal haklardır. Bizi ilgilendiren kısmıyla islamcilik ve seküler projelerin ağında iş tutmuş kişilerin 360 derece söylemlerinin ne anlama geldiğini anlatmaya çalışmadır.

Kendisini halen aklamaya çalışan proje insanlar üzerine olacaktır.  Dilipak 1990 larda milli gazete ve Anadolu’da akit gibi gazetelrde yazıyor, refah partisi in kısmen konferanslarında konuşma yapardı.

Enteresan bir uslubu ve başörtüsü meaeleesindeki tavırları. Toktamış ateş gibi ateistlerle  yolladığı dönemleri biliriz,. Dilipak daha sonra kanal7 de boy boy resimler veriyor, ve Aydın entellektuel ağabeyimiz olarak Çaka satmaya devam ediyordu.

Refah partisi büyüyüp gonullerde yer edinince parti içinde ve dışardan ayrılık otları ve proje insanlar da, milli Görüşü parçalama görevini yapmaya devam ediyorlardı.

Dilipak gibi sevki yilmazda kendisini ve Tayyip Erdoğan’ı heryerde ifşa ediyor ve partide kendi soylemlerini söylüyorlardı.

Şevki yılmaz uyarılmasına rağmen söylenenleri kale almadi ve refah partisi nin kapatılma sebeplerinden biri oldu.

Avrupa’ya kaçtı ve belli süre aonra Türkiye’ye gelmesine ve maddi manevi yardımına yine Avrupa mili göruscüler ve fetullah erbaş sahip çıkmıştı. Ve bugün yılmaz akp 'nin boruzanı durumundadır.

Hac ve Kur’an kursu üzerinden rantı vardır. İzmitteki Kur’an kursu ve oğlunun akpsi ile sarmaş dolaştı. Maalesef akp ile nikahlıdır. Bu anlamda ver a vererek akpsine taraf durur.

Dilipak ise kaldığimız yerden Devam edersek refah sonrası derin derin yazmaya devam ediyordu.

28 Şubat ve başörtüsü eylemlerinde rövşts ve kameraların ön yüzü  görünümünde idi

Kafasına taktığı tankçı şapkası ile bir tarzı vardı. Akp kurulacağı zaman ise üsküdar'daki bir yalıda 3 ay boyunca. O günkü altılı masa gibi herkesimden insanlarla misyon sefleriyle ve en önemlisi fetocülerle akp yi kurma seanslarına başarıyla yapmış bir amerikavi İslamcı Dilipak vardı.

Dilipakla braeber Sibel Eraslan “ refah partisi hanimkollari başkanı '’ ile birlikte akp de görev aldılar kimi kalemşor oldu kimi siyasetin içinde birlikte harama kirliliğe hertürlu iyi yahut kötülüğe sebep oldular.

Bütün bunları yaparken Dilipak ve avaneleri destekçi  i bugün AKP’ye ters olanlar ve karşı duranlar dünün akp kurucuları idiler, milletvekili ve bakanlarıydılar.

Erbakan hoca hayatta idi, Erbakan hoca yapmayın etmeyin dedikçe bu entel ve dantel ablalar hocayı duymak istemiyorlardı.

Çünkü Fetö ve ABD ile birlikte aynı salonda giyinip soyunuyorlar dı.

Irak’ta milyonlarca insan öldürüldü, tecavüz edildi, daha sonra 22 İslam ülkesinin haritasi değişti, Suriye’ye ile kötü olduk, Mısır’da ihvana darbe yapıldı kardeşlerimiz kılıclarla  doğrandı.

Robiskide 39 kürt vatandaşımız jetlerle katledildi. mavi Marmara gemisi ernakan projesine dahil olan ama gemiye binmeyen proje adam Dilipak.

bugün akp akp diyerek ters çizgide duranlar bu kadar zulme karşı işin cenaze namazı boyutunda durdular.

Fellucede  bizim insan boyutlu balantekin rahmetliyle birlikte sadece reklam amaçlı gidip bir ikigün durdu.

Şimdi sormak lazım akil adam, bilge adam entel ablalar kadem ve istanbul sözlesmesi ne?  neden şimdi karşı çıktınız, neden zamanında AKP’yi kurduğunuz bu yanlış veyabanci misyonlarla birlikte oldunuz da şimdi ciyak ciyak bagiriyorsunuz.

Irak işgalinden sonra memleketimiz Tatvan’da ihh nin bir konferansina katılan Dilipak konuşmasında ırak ve dünyadaki zulumlerden bahsederken suçlu CHP yahut başka bir iktidarına gibi konuşunca rahmetli babam !

El kaldırarak Dilipak hoca! Bir dakika diyerek söze  karışır, dilipakta hacı amcanın onu destekliyeceğini anlar kendisince , ama babmızı tanıyanlar hacı abi lütfen misafirdir der, bişey söyleme derler,

hacı babaderki Dilipak hoca biz artık Mualefmette değiliz iktidarda ise Chp yok, şu sabahtan beri ırak ve dünya müslümanlarınin bahsini ederken iktidarda ise bizler ve sizler varsınız diyerek tepki göstermişti.

Dilipak neye uğradığının farkina varır  ve daha sonra hacı abi haklı diyerek konferansa son vermişti.

Bugün Dilipak bu Dilipaktır her hareketli ve sıkıntılı zamanlarda  kargaşadan fırsat çıkarmaya çalışan  kamera önünde de poz verir, Kamera önyüzü oyuncusu olmuştur.

İslamcı ! yazar tayfasının bugün ne kadar İslam’dan ve haktan uzak olduğunu ve hangi zaaf projelsrde kullanıldıklarını görüyoruz.

Dün bilerek yanlış yapanların sonu Allah işte böyle rezil eder biribirine düşürür.

Artık utanmadan akp Fetö nün ruh ikizi diyerek paylaşım yaparken RTE ve ile birlikte toplu poz verirken bu gün utanmadan konuşmaya hakkınız yok. Bay entel ve dantel ağabeyler.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER