VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 19 January 2022 01:29:53

0 Yorum

Kez Okundu.

Deva Partisi’nde Minik Serçe İstifası

Sağır, istifasını "Dün akşam Genel Başkanımızın Twitter üzerinden bir paylaşımı var. Bizler de bu paylaşıma duyarsız kalmak istemedik. Şerefli ve onurlu duruş her zaman bizler için çok önemlidir

DEVA Partisi'nde 'Sezen Aksu' istifası

 Genel Başkanı Ali Babacan'ın Sezen Aksu'ya destek paylaşımına tepki gösteren Deva Partisi Kovancılar İlçe Başkanı Adem Sağır, istifa etti.

DEVA Partisi'nde 'Sezen Aksu' istifası Sezen Aksu, 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısında geçen "Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e..." sözleri nedeniyle hedef gösterilirken, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Aksu'ya destek vermişti.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Babacan, ''Türkiye ancak fikir ve ifade özgürlüğü zemininde yükselebilir. Sanatçılarımız da sanatlarını icra ederken özgür olmalıdır. Şarkı sözlerini çarpıtan zihniyet bu ülkeye sadece kötülük yapmaktadır. #SezenAksu’nun hedef alınması kabul edilemez'' ifadelerini kullanmıştı.

Babacan'ın Sezen Aksu'ya destek veren paylaşımı DEVA Parti'ne istifa getirdi.

Elazığ Kovancılar'da Deva Partisi İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Adem Sağır, Ali Babacan’ın Sezen Aksu’ya destek mesajı atmasının ardından partisinden istifa ettiğini duyurdu.

''PAYLAŞIMA DUYARSIZ KALMAK İSTEMEDİK''

 Sağır, istifasını "Dün akşam Genel Başkanımızın Twitter üzerinden bir paylaşımı var. Bizler de bu paylaşıma duyarsız kalmak istemedik. Şerefli ve onurlu duruş her zaman bizler için çok önemlidir. Sizlerden ricam hakkınızı bizlere helal etmenizdir. Elimizden geldiğince partimizi en iyi şekilde temsil ettik, devletimizin bekası bizim için her şeyden üstündür.

Devletin bekasını esas bilip ölene kadar devletimiz için mücadele etmeye edeceğiz. Bulunduğum DEVA Partisi'nden istifa ediyorum" ifadeleriyle duyurdu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER