VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 23 November 2021 23:09:19

0 Yorum

Kez Okundu.

Davutoğlu Erbakan’ı Ziyaret Etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ı ziyaret etti.

Davutoğlu'dan Fatih Erbakan'a ziyaret: "Daha yakın olacağız"

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ı ziyaret etti.

Burada konuşan Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yeni yönetim sistemi kapsamında Merkez Bankası'nın bağımsızlığı konusundaki sözlerini değerlendirdi.

   

Davutoğlu’dan Fatih Erbakan’a ziyaret:

 

 Fatih Erbakan Twitter hesabından: Gelecek Partisi Genel Başkanı Sn. Ahmet Davutoğlu genel merkezimizde bizleri ziyaret ettiler. Ülkemizin temel sorunları ve bunlara yönelik çözüm önerilerimizi, genel siyasi gündeme ilişkin görüşlerimizi karşılıklı olarak paylaştık. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. diyerek paylaşımda bulundu.

 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu ile Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan arasındaki görüşme, yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Görüşmenin ardından yapılan ortak basın toplantısında konuşan Erbakan, sorunların çözülmesi noktasında Davutoğlu ile mutabık kaldıklarını söyleyerek, "Seçime yakın olan sürede nasıl bir yol izlenebileceği konusunda istişarede bulunduk. Genel başkan yardımcılarımız hem de genel başkan düzeyinde bundan sonra daha yakın bir ilişki içinde istişarelerimizi, müzakerelerimizi devam ettirme kararı aldık. İnşallah bu kararlarımız, çalışmalarımız milletimizin sıkıntılarının çözümüne vesile olur" diye konuştu.

 

Image

Image

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER