VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 August 2021 22:13:16

0 Yorum

Kez Okundu.

Dakika Bir Erhan Erol’dan Emevi Cami’si Çatlağı

Gelecek Partisi ile DEVA Partisi arasında sert tartışma

DEVA Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, yaptığı konuşmada göçmenlerin sorumlusu olarak eski Başbakan, Dışişleri Bakanı ve Gelecek Partisi’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu gösterdi.

Deva partisi İstanbul il başkanlığı bı türlü kadrolaşmayı beceremeyen bir il! İl başkanı olan kişi siyasi bir geçmişi olmayan ve internet üzerinden yaptığım üyelik le siyasete giren ve  bir süre  sonra tüm il görevden alındı.

Feshedilen İstanbul il başkanlığına bu kez eski Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol getirildi. Dr Erhan Erol hakkında rüşvet, yolsuzluk ve bir çok suçlamalar halen Gaziosmanpaşa da tazeliğini koruyor.  

 

Gelecek Partisi ile DEVA Partisi arasında sert tartışma

DEVA Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, yaptığı konuşmada göçmenlerin sorumlusu olarak eski Başbakan, Dışişleri Bakanı ve Gelecek Partisi’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu gösterdi.

Erol şu ifadeleri kullandı:

“Sağolsun Ahmet Hoca, bir bağırıp çağırmaya başladı. Daha evvel Cuma namazını Şam'da Emevi Camisi'nde kılacağız dedi. Başımıza öyle işler açtı ki... Bu memleketteki 6 milyon mültecinin, sığınmacının sebebi odur. Sanki memlekette cami yok. Şam'da Cuma'ya gideceğiz."

Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ, ‘Emevi Camii’nde namaz’ ifadesinin Davutoğlu’na değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ait olduğunu söyledi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Özdağ, Erdoğan’ın o konuşmayı yaptığı sırada DEVA Partisi İl Başkanı Erhan Erol’un da salonda olduğunu ve Erdoğan’ı alkışladığını belirtti.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ise, Erol'a verdiği yanıtta şunları kaydetti:

"Dakika bir gol bir Sn. Erhan Erol... Google’layarak “Emevi Camii sözünün Ahmet Davutoğlu’na ait olmadığını” iki saniyede öğrenebilirdiniz. Genç bir danışman ile çalışmanızı tavsiye ediyorum."

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER