VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 04 December 2021 14:28:02

0 Yorum

Kez Okundu.

Cubbeli’nin Sözleri Temiz Oldu

Mevzu ne? Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler’ sözlerinden uyarlanan remix video sosyal medyada viral olmuştu.

Haluk Bilginer 'Cübbeli' Ahmet'in sözlerinden remix yaptı

H24/Gündem

 Cübbeli Ahmet Hocanın bir konuşmasında geçen sözleri sosyal medyada oldukça gündeme geldi. Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi, o sözlerle konuşmayı tiye aldığı bir video klip hazırladı.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün (Cübbeli Ahmet Hoca) bir konuşmasında geçen 'Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni…

Manyak manyak işler' sözlerinden uyarlanan ve sosyal medyada viral olan remix parça, tiyatro sanatçısı Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi tarafından seslendirildi.

Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün bir konuşmasında söylediği, 'Şarkıcı çıkıyor, ‘1.400 tane eserim var’ diyor. Çalakalem yazmış bir şeyler, manyak manyak manyak şeyler. Ne kadar salak manyak aptal varsa müşteriler. Milyonlar satıyormuş.

Mevzu ne? Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler' sözlerinden uyarlanan remix video sosyal medyada viral olmuştu.

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi, bu sözlerden yola çıkarak konuşmayı tiye alan bir video klip hazırladı. Klip kısa sürede sosyal medyada binlerce paylaşım aldı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER