VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 01 January 2022 02:18:13

0 Yorum

Kez Okundu.

CHP’de Din Karşıtlığı AKP’ye Hortladı

Daha evvel ki Din Düşmanı CHP imajı maalesef tekrar bazı aşırı uçlar tarafından tekrar hortlamış durumda. Bu hafta mecliste AKP’ye saldırırken aslında Din ve maneviyata hakaret eden bir CHP’li sözcü Özgür Özel den sonra da

CHP'de İslam Düşmanlığı Hortladı

H24 | CHP'de İslam sorunu

CHP’li Fatoş Birinç’ten akıl almaz hakaretler: 'Bu Allah nasıl Allah ki...' CHP'li Özgür Özel’in, Kur’an eğitimine “orta çağ zihniyeti” demesi kamuoyunda büyük tepkilere yol açarken CHP içerisinden kutsal değerlere edilen hakaretlere bir yenisi daha eklendi.

CHP eski Bursa Kadın Kolları Başkanı Fatoş Birinç, sosyal medya hesabından haddini aşıp akla ziyan çirkin ifadeler kullandı. Facebook hesabından “Bu Allah nasıl Allah ki Türkiye'nin içine etmeyi and etmiş, elçi olarak da AKP görevlendirilmiş" mesajını paylaşan Birinç’e tepkiler çığ gibi. bitmek bilmiyor.

Eski CHP Bursa Kadın Kolları Başkanı Fatoş Birinç, İslam'a ve Allah'a olan nefretini kustu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda mukaddes değerlere hakaret eden Birinç şu ifadeleri kullandı: "Bu Allah nasıl Allah ki Türkiye'nin içine etmeyi and etmiş, elçi olarak da AKP görevlendirilmiş"

VESAYETİN ORTA ÇAĞI HİÇ DEĞİŞMİYOR

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Özel'in açıklamasına tepki göstererek; "Vesayetin orta çağı hiç değişmiyor, aynı bağnazlıkla saldırmaya devam ediyor. Yine milletin değerlerine saldırmışlar. Çünkü varlık sebepleri bu…" ifadelerine yer verdi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER