VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 08 December 2022 01:37:55

0 Yorum

Kez Okundu.

Bu ülkenin 3 Harfli Sorunluları Akp MHP Rte’dir

Karamollaoğlu: Bu ülkenin 'üç harfliler sorunu' AKP, MHP, RTE

H24/ Siyaset

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin genel merkezinde gündeme ilişkin konuştu. Karamollaoğlu, zincir market tartışmaları üzerinden AK Parti'ye tepki gösterdi. 

Karamollaoğlu: Bu ülkenin 'üç harfliler sorunu' AKP, MHP, RTE

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin genel merkezinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu son günlerde yaşanan zincir market krizi üzerinden AK Parti'ye eleştirilerde bulunurken, "Bu ülkenin 'üç harfliler sorunu' AKP, MHP, RTE" dedi.

Karamollaoğlu, açıklamasında şunları söyledi: "Siz elektriğe, gaza ardı adına zam yapacaksınız, üretim maliyetlerini üç ayda üç katına çıkaracaksınız sonra ekmek fiyatları artınca fırıncıyı, gıda fiyatları artınca marketçiyi suçlayacaksınız. Üç harfli marketleri fırsatçılık yapmakla itham edeceksiniz...

Çok net ifade ediyorum bu ülkedeki en büyük fırsatçı, bu iktidarın bizzat kendisidir. Evet, bu ülkenin bir üç harfliler sorunu vardır.

O üç harfliler de AKP’dir, MHP’dir ve maalesef RTE’dir. Bu ülkede, zamların da, enflasyonun da, hayat pahalılığının da, yolsuzluğun ve yoksulluğun da tek sorumlusu bizzat Cumhurbaşkanı ve ortaklarıdır" dedi. 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER