VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 23 July 2021 12:46:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Bir Ulusal Kanal Tezgahı Gafleti

BİR ULUSAL KANAL TEZGAHI ve DERİN GAFLET

H24/Makale/Ali Kasım Yoldaş

Tahran’da düzenlenenen, Rusya, Çin, İran, Pakistan, Tacikistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Irak ve Hindistan gibi ülkelerin de katılım sağladığı “Afganistan’da sürdürülebilir Barış ve Güvenlik Konulu” uluslararası bir konferansa, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in video yoluyla bir konuşma göndermesi, Ulusal Kanal televizyonu tarafından “Dünya İslami Uyanış Kurultayı Toplandı. Kurultay’da Türkiye’yi Doğu Perinçek temsil etti” şeklinde sundu...

Bu tezgahı açacak olursak:

1- Bu sunum tamamen bir algı operasyonudur. Şöyleki, Konferans İslami Uyanış Kurultayı tarafından organize edilmiştir, ancak konu Afganistan’la ilgili gelişmelerin analizine yönelik bir güvenlik konferansıdır ve İslami Uyanış bahsiyle bir ilgisi yoktur. Dolayısıyla “İslami uyanış konferansında Türkiye’yi Perinçek temsil etmiştir”gibi bir başlık aldatmaca ve projedir.

2- Perinçek konferans için Tahran’a davet edilmemiş, sadece kısa bir video konuşması alınmıştır. Paylaşılan görüntü de sözkonusu video konuşmasından bir parçadır.

3- Bizler Türkiyeli Müslümanlar olarak, bu Perinçek adlı provokatör şahsın ve aydınlık ekibinin İslam’ın mukaddesatına yönelik nasıl bir savaş içine girdiğini, başta Selman Rüşdü’nün “şeytan ayetleri” adlı alçakça kitabı olmak üzere, İlhan Arsel, Turan Dursun gibi İslama azgınca saldıran fasit unsurları nasıl sahaya sürdüğünü, Sivas ve Başbağlar olaylarının fitilini nasıl yaktığını, 28 Şubat gibi Amerikan-İsrail yapımı meşum darbenin gerçekleştirilmesinde nasıl bir öncü rol oynadığını çok iyi biliyoruz ve hiç bir zaman unutmayız.

4- Türkiye İslami camiası nezdinde böylesi menfur bir geçmişi ve sicili bulunan, Amerikan karşıtlığı ise sadece bir aldatmaca olan bu kişinin, İran İslam Cumhuriyeti kurumları tarafından düzenlenen konferanslarda yer alması, Türkiye’deki İslami camianın İslam Cumhuriyeti’ne yönelik ciddi tepki ve rahatsızlıklarına yol açmakta olup İslam Devrimi ve İslam Cumhuriyeti’nin varlık sebebini örselemektedir.

Ne yazık ki İran İslam Cumhuriyeti’nde bu konuda bir gaflet sözkonusu olup son konferans olayı da büyük bir infiale yol açmıştır.

Bu vesileyle,kamuoyunu yanıltmaya yönelik bu tezgah konusunda uyarıcı bilgileri sunarken, İslam Cumhuriyeti’ndeki kurumları da böylesi gafletlere düşmemesi konusunda uyarıyoruz.

Lütfen, İslam devrimi ve İslam Cumhuriyeti’nin itibarının böylesi karanlık ve kirli kişilerle kirlenmesine ve yıpranmasına fırsat vermeyiniz... 

Ali Kasım Yoldaş

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER