VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 December 2020 23:42:50

0 Yorum

Kez Okundu.

Bim Ortak Aldı

Bim Ortak Aldı

H24/Ekonomi

BİM'e ortak geliyor!

Türkiye'de binlerce şubesi bulunan ucuzluk marketi BİM Fas'taki hisselerini satışı için anlaştığını KAP'a duyurdu. BİM'e ortak geliyor!mask Büyütmek için resme tıklayın Yaptığı indirimlerle adından söz ettiren ucuzluk marketi BİM, Fas'taki hisselerini satışı için anlaştığını duyurdu. BİM'den yapılan açıklamada hisseler için Helios Investment Partners LLP'nin fonlarını yönettiği Blue Investment Holding ile anlaşıldığı duyuruldu. Her hafta onlarca üründe indirime giden BİM marketler zinciri KAP'a yaptığı açıklamada yeni ortaklığını açıkladı.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

BİM HİSSELERİNİ SATTI

Türkiye'de 8 bini aşkın şubesi bulunan BİM marketleri hisseleri satma kararı aldı. BİM’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na KAP'a yapılan açıklamada, “Afrika Bölgesinde lider özel sermaye fonlarından biri olan Helios Investment Partners LLP'nin fonlarını yönettiği Blue Investment Holding (özel amaçlı şirket) ile BIM Stores SARLAU (BIM Fas) hisselerinin yüzde 35'inin satışına ilişkin hisse alım-satım sözleşmesi imzalanmıştır” ifadeleri kullanıldı.

BİM'in KAP'a yaptığı açıklamada, "Satış işleminin tamamlanmasının ardından BİM’in BIM Fas’taki payı yüzde 65’e inecek. Yüzde 35’lik hisseler için 86 milyon 388 bin Fas Dirhemi ödenecek. KAP’taki bilgilere göre BIM Fas’ın sermayesi 246 milyon 824 bin Fas Dirhemi" ifadeleri kullanıldı. # bimde neler var, bim satışa çıkıyor, market, Fas, KAP, Türkiye, 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER