VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 07 February 2020 15:25:26

0 Yorum

Kez Okundu.

Beykoz Zabıtasının Kudüs Ayıbı

Beykoz Zabıtasının Kudüs Ayıbi BEYKOZ ZABITASI'NIN KUDÜS HAZIMSIZLIĞI

H24/ Belediyeler

BEYKOZ Kavacık Köprüsü üzerinde bulunan pazar günü yapılması düşünülen Büyük Kudüs mitingi için astırılan Miting pankartları Beykoz belediyesine bağlı zabıtalar tarafından kaldırıldı.

Tum siyasi Parti Liderlerinin davet edildiği, Cumhurbaşkanı ve Akp Genel Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'in bile "Kudüs kırmızı çizgimizdir" dediği bir insanlık sorununa beykoz belediyesinin bu çirkin yakışıksız hareketini H24HBR olarak kınıyoruz. KUDÜS partilerin değil Ümmettin derdidir.

Kudüs siyasi partilerin siyaseti söz konusu değildir.söz konusu olan Abd baskanı trump'un ihanet sözleşmesi ve Kudüs'ün geleceği meselesidir. Akp'li vekillerin ve Filistin dostluk  grubu bu tür yaklaşımlardan uzak durmalıdır.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Sisyal medyada vatandaslar olaya tepki gösterdiler.

Belediye başkanı ve ekibi, bütün kurallara istisnasız uydukları için, her işlerini kanunlara ve nizamlara göre yaptıkları için "KUDÜS MİTİNGİ "ne davet pankartlarimizi da bu görev aşkı ile topladılar. Sosyal medyadan gelen tepkiler, Bunların ne KUDÜS davası ne de FİLİSTİN davası yok. Para istemedik, araç istemedik, gemi istemedik, gölge etmeyin yeter.... denildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER