VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 August 2021 12:56:31

0 Yorum

Kez Okundu.

Benim Liderim ERBAKAN’dır

Benim Liderim ERBAKAN'DIR

H24/ Talip AKSOY

 

“MİLLÎ GÖRÜŞ`ÜN TEMELİ SEVGİ VE ŞEFKATTİR.”

“Bir milletin  Güçlü olması için, evlatlarının  bir yandan ilim öğrenmesi, bir yandan  nefis Terbiyesi yapması Gerekmektedir.

Benim Liderim ERBAKAN Hocaydı

Selat ve Selam Allah’ın Resulü Hazret-i Muhammed Aleyhisselam’a ve onun tertemiz ehlibeytine olsun. Selam olsun müminlere, sabrı ve hakkı kuşanan yanlışa karşı dik duran asrımız müslüman azınlığa olsun. Gerçek anlamda sadıklara  selam olsun.

Ümmetin yüzyıllardır yarası, acıları var, kangren olmuşken, düğüm düğüm olmuş dertlere birde son haftada yapılan bir açıklama ve öncesi yapılan iki hamle Milli Görüş içerisinde ayrıştırmaya ve uhuvveti bozucu hareketlere sebep oluyor. Bu olayların oluşmasına binaen yazma gereği duydum.

''Milli görüş''derken bir Bağımsızlık özgürlük ve Direniş emek, Sanayi en önemlisi Ahlak ve Maneviyat hareketidir.

Ahlak çok önemli bir haslettir, evde, çarşıda, otobüste, siyasette her alanda ahlak normal ayarında olmazsa sorun çıkarır. Ocakta yanan ateş hararetle yanarsa yangına sebep olur, sonra can ve mal zararina sebep olur.

Vefatından sonra bir duraklama, ve belirsizlikten sonra halifelik “Ummetin Lideri” Konumunu Dört büyük halife sahabilerimiz devraldılar ve bir karar ve istişare sonucunda idare ettiler. Daha sonra gelinen dönemlerden bahse gerek yok... sanırım

Normal Çağdaş! Anlayışlarda bile, seçim ve liyakat  ile liderler seçilirler. Milli görüş hareketi kurulurken Genç Mühendis Necmettin Erbakan’a siyasete girme teklifini bağlı olduğu hocaları tembihleyip görev verdiler...

ERBAKAN Hoca'yı Siyasete Kimler Davet Etti

ERBAKAN hoca kendi başına çıkıp kimseye sormadan bir siyaset girişimine girmedi... Camii, cemaat, okuldan insanları alarak konuşarak istişare ederek bu harekete besmele çekerek tohum attı. Bir baharı bir çiçekle başlattı. Zemheri karanlıklarda misk u amber oldu. Bir Şubat soğukluğunda da savuna savuna bir ''Davayı ve ümmeti'' 27 Şubat’ta bir lutufla çok sevdiği rasülüne ve Rabbine kavuştu.

Ey millî göruşçüler! Ey millî görüşçüler! Dedi bizlere, sizlere tüm herkese! Allah’tan ümit kesmeyin milli görüşe sarılın diyerek ufuk gösterdi.

Hocanın vefatından sonra, daha taziye bitmemişken acelesi olan Asiltürk kendisini gık başkanı ilan etmişti. Geçen yayınladığı Afganistan açıklamasının altında Milli Görüş Lideri ünvanını yazdırdı...  Daha öncede yazdırmıştı, AGD ve Milli gazetenin yazı hatası olduğunu sonra söyledi. Bu yapılanlara Ahmet tekdal Rahmetli ve bir çok gik üyesi ittiraz edince nafile bir sonuçla Asiltürk bildiğini okudu.

Daha sonra parti içinde Fatih Erbakan Hazımsızlığı yarattı, kongre sürecinde Kamalak'a karşı aday olan Evladı ERBAKAN'a dışlama hakaretler, v.s başlatıldı. Bunu yapan mihrak Asilturk ve akp den başka kimse değildi. Aslında gizli bir ERBAKAN kinide "varmı "ne Oğuzhan Abide!!!

Bugünlerde anlıyoruz ki,  planları halen bitmemiş durumda maalesef... Milli gazete'de zaten Kurdaş emir kolu istediği gibi yazdırıyor ve emrediyor.. AGD keza emir hazır kıtada asilturk ne derse buyur emrinde... Bana itaat edeceksiniz sözlerini yineledi ve Milli gazetede ikinci kez kendisinin milli görüş lideri olduğunu yazdırdı...

Afganistan konusunda yaptiğı açıklamadan çok gazetelerde çıkan çakma Lider söylemleri gündem oldu... Haber Fatih Altaylı’nın Teke tek programında Karamollaoğlu başkana Milli Görüş'ün lideri kimdir? sorusuna net bir cevap veremeyen bilge başkan siyasi manevra ile " dünürü Asilturk’ü "aslında lider olarak görmediğini de anlatmaya çalıştı.

Bana itaat edin! Ben liderim!  En  seyyidim! Ben, ben  diye diye bağırsanızda... Milli gazete'nin ana logosu altında 50 yıllık "Hak geldi batıl zail oldu" ayetinin yanına dahi yazsanız kimse sizi Milli görüş lideri görmiyecektir..

Sosyal medyadan zaten binlerce insan hakaret ve reddiyeler ile bu konuda tavrını belli etti. Maalesef bu kadar sizde oturun oturdugunuz yerde, bu kadar tahribatın sebebi iken daha neyin peşindesiniz!

Erbakan hoca en  ücra bir köyde, sarp yolu olmayan beldelere gider bir insanı kazanmak için adeta taifteki Rasullah'ın edasıyla davasını anlatmaya insanların ruhlarindaki İslam'a dokunmak isterdi ve siyaseti Allah rızasını kazanmak için yapardı. Çakma Lider ve Akp'si Hocanın tam tersi Ego, gelenide kovmaya ahd etmiş şahıslar maalesef..

Yahudi ERBAKAN Hocaya siyaseten dışarda zorluk çıkardı, dost değildiler elbette, Siz yanındaki, talebeleri hiç utanmaz mısınız be kendinizi ERBAKAN ile kıyas yapıyorsunuz...

Erdoğan ümmetin lideri! Asiltürk Millî Görüş Lideri he kuzum! He yav he! he!

Gidin siyonlara, aptallara anlatın bunları...

Lider dediğin ERBAKAN Hoca şefkatli, merhametli, vizyon sahibi bir müstesna şahsiyetin  yanından geçemezsiniz. Hoca Siyonizme teslim olan değil O'nun aklını alan kişidir

Irak'ta savaşa hayır diyerek arabulucu olurken, Bosna'da savaşa cephede lojistik ve stareteji uygularken, ırak Kürdistan'ın da şeyh Osman ile Talabaniye kardeş kanı haramdır diyecek kadar ümmetçi idi.

Mısır'da idam edilecek ihvanlara avukat olacak kadar erdemli, basiret  ve feraset sahibiydi. Muhammet Ali'yi imani bir duyguyla  kucaklayan ilk beyaz adam oldu. Gamzesine Kudüs'ü komduran güzel  adam oldu.

Ankara'da Varoşlarda ayağında  ayakkabısı olmayan soğukta üşüyen garipler için ağlayan bir Erbakan'dı.

O adeta Alparslan, adeta Selahaddin, adeta Abdülhamit'in devamıydı. Siz yanında adam olunanlar! Siz kim lider olmak kim!

Milli Görüş Vakfı kurarak milkolara talimat vererek, Hasbi, samimi il başkanlarını görevden alarak huzursuzluklar çıkararak lider olunmuyor beyim!

Erbakan dualarla ve bir lutufla Milli görüşün Lideri vemimari oldu.Davası vardı Yeni bir Dünya Hayali ve çekirdeğini  oluşturdu, stareteji geliştirdi ve başarıya ulaştı. Sizler biriniz ABD İsrail destekli parti lideri olarak geldiniz ve Ortadoğu'yu ve İslam beldelerini bal göstererek zehirlediniz. İfsad, İşgal ettirdiniz. Sahtekar hocalarla belamlarınızla birlikte kendinizi ümmetin lideri görebilirsiniz 

Siz Asilturk Bey ne istişare?! Ne liyakat nede ehliyetiniz var! Hocam zaten sizi en genç bakan olarak  İçişleri bakanı yaptı bu bile  size fazla gelir aslında ...

Hocamız Bu Akp İsrail tarafından kurulmuştur dediğini herkes unutabilir biz unutmadık Oğuzhan bey!

Bizim mahallenin olmayan sakinlerini kimse  bize muhtar göstermesin...

Irak'ta Afganistan ve Ortadoğu'da Bop Projesini, eşbaşkanını unutmadık.

Teodor herzin mezarını ziyaret edenleri, perezi mecliste alkışlayanları unutmadık...

Din güncellenmelidir, ılımlı İslam'a ön ayak olanları unutmadık.

Refah partisini 1991'de Mçp ile ittifaka zorlayan Başak'ın kurtlanmasına sebep olan bozguncu uyuzhanı unutmadık...

ERBAKAN, Allah için mazlumların derdi için siyaset yaptı, gönüllerde yer edindi. Sizlerde koltuk ve dünyalık egolarınızla evet iyi şekilde değil, hain ev yıkan, fitne çıkaranlar olarak akıllarda kaldınız..

Erbakan Hocamızın hangi yönlerini daha yazalım bilmem ki, bilen duyan herkes bilir, hocanın bi benzeri yok ama taklitleri ve ve adını hayatta iken telefuz edemeyen, şimdilerde "bizde eski Milli Görüşçüyüz" diyen  yüzlerce soytarı var maalesef!!!

Allah'a emanet olun vesselam!...

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

Talip AKSOY Talip AKSOY h24habrgmail.com Tüm Yazıları

BENZER HABERLER