VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 21 July 2021 19:29:34

0 Yorum

Kez Okundu.

Bekarınoğlu’ndan Erbakan Hazımsızlığı

Bekarınoğlu'ndan Erbakan Hazımsızlığı

H24/Gündem

Fatih Erbakan'ın Ecevit'siz Kıbrıs mesajına CHP'li Bekaroğlu'ndan tepki

Mehmet Bekaroğlu saadet partisinden kopma, Numan kurtulmuş ile birlikte has partiyi kurmuş aslında ruhunda sol özlemi olan bir profesör.... Milli görüş Lideri Necmettin Erbakan Hoca kendisi için Bekarınoğlu mu olurmus bir kere soyisminde sıkıntı var derdi. Kurtulmuş içinde sütü bozuk ifadelerini bilen bilir....

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın Kıbrıs Barış Harekatı yıldönümü mesajında dönemin başbakanı Bülent Ecevit'i anmamasını eleştirdi.

Bekaroğlu, "Bu paylaşımı babanız yapsaydı mutlaka rahmetli Ecevit’i de anardı" ifadesini kulandı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan dün, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, "Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıldönümü münasebetiyle düzenlenen resmi törene iştirak ettik.

Bu vesileyle bu tarihi zaferin kazanılmasında en büyük pay sahibi olan Merhum Erbakan Hocamızı, Merhum Rauf Denktaş’ı ve Dr. Fazıl Küçük’ü bir kez daha hayırla ve rahmetle anıyoruz" dedi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER