VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 17 July 2021 09:28:49

0 Yorum

Kez Okundu.

Bebeğini Havuzda Serinletti

Sıcak havadan bunalan bebeğini serinletti.

21 19:11 Aydın'ın Efeler ilçesinde son günlerde artan hava sıcaklıkları etkisini sürdürürken termometreler 42 dereceyi gördü, bir anne de sıcaktan bunalan bebeğini kent meydanında bulunan süs havuzunda tehlikeye aldırış etmeden sokarak serinletmeye çalıştı. Aydın il genelinde yaşanan sıcaklar hayatı olumsuz etkiledi.

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala çarşı pazar hareketlenirken, vatandaşlar sıcak hava nedeniyle zor anlar yaşadı.

TERMOMETRELER 42 DERECEYİ GÖSTERDİ

Atatürk Kent Meydanı'nda bulunan termometre 42 dereceyi gösterince vatandaşlar sığınacak yer aradı.

Sıcaktan bunalan vatandaşlar çareyi gölge alanlarda bulurken, pek çok vatandaş da serinlemek için dondurma ve soğuk su gibi serinletici içecek ve yiyeceklere yöneldi. Sıcak havadan bunalan bebeğini tehlikeye aldırış etmeden böyle serinletti

 ÇOCUĞUNU DAKİKALARCA SUDA OYNATTI

Sıcak hava çocukları da olumsuz etkilerken, bir anne Atatürk Kent Meydanı'nda bulunan süs havuzunda tehlikeye çocuğunu serinletmeye çalıştı.

Çocuğunu dakikalarca suda oynatan anne, çocuğunun elini ve yüzünü de suyla yıkadı. Sıcak havadan bunalan bebeğini tehlikeye aldırış etmeden böyle serinletti

HAFTA SONU DAHA SICAK OLACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan verilerine göre, ülke genelinde sıcaklıkların artmaya devam edeceği belirtildi. Hava sıcaklıklarının hafta başından bu yana vatandaşları bunaltırken, sıcaklıkların hafta sonu ise tüm yurtta 6 ile 10 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

"BU DEFA DA SICAK HAVA BİZİ EVE HAPSETTİ"

Aydın'ı sıcağı ve soğuğu ile çok sevdiklerini ifade eden Aydınlılar koronavirüs salgını dolayısıyla konulan sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılmasına sıcak havalar nedeniyle sevinemediklerini belirtirken, bu sefer de sıcak havanın kendilerini eve hapsettiğini kaydetti.

Kurban Bayramı'nda havaların biraz daha serinleyerek rahat bir bayram geçirme dileğinde bulunan vatandaşlar sokağa çıkmak için genellikle akşam saatlerini tercih ettiklerini söyledi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER