VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 February 2022 00:39:30

0 Yorum

Kez Okundu.

Baron Halil Falyalı Öldürüldü

saldırı sonrası yoğun bakıma kaldırılan Halil Falyalı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinde çok kan kaybeden Halil Falyalı’nın kalbinin durduğu, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yoğun

Kıbrıs'ın Kumarhane Baronu  Halil Falyalı Öldürüldü

H24/ Kıbrıs - Mafya Hesaplaşma

Saldırganların görüntüsü ortaya çıktı! Kumar baronu Halil Falyalı öldü!

Kuzey Kıbrıs’ta yaşamını sürdüren kumar baronu Halil Falyalı’nın yapılan saldırı sonucu öldüğü iddia edildi. Halil Falyalı ve eşinin bulunduğu konvoya saldırı gerçekleştirildi. Şoförü olay yerinde hayatını kaybederken, hastaneye kaldırılan Falyalı müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Otelinden çıkarak evine gitmeye çalışan kumarhane patronu Halil Falyalı yolda kendisine kurulan pusuda saldırıya uğradı. Evine giden güzargah üzerinde yolun daraldığı noktada yaylım ateşine tuttulan Halil Falyalı'nın içinde bulunduğu araçta kendisi ağır yaralandı ve hayatını kaybetti. Saldırıda Falyalı'nın soförü Murat Demirtaş da öldürüldü.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Halil Falyalı öldü

 Haberlere göre saldırı sonrası yoğun bakıma kaldırılan Halil Falyalı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay yerinde çok kan kaybeden Halil Falyalı'nın kalbinin durduğu, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde yoğun bakıma alındığı ancak öldüğü açıklandı. Eşi ve çocukları da arabadaydı Öte yandan saldırı sırasında Falyalı’nın eşi ve çocuğun arkadaki araçta olduğu ve saldırıdan yara almadan kurtulduğu belirtildi.

Sedat Peker aleyhinde açıklamalar yapmıştı Öte yandan şoförü ile birlikte öldürülen Halil Falyalı, yakın tarihde Sedat Peker'in açıklamalarına hedef olmuştu. Yurtdışında kaçak yaşayan ve birçok kişi hakkında yarıyalan-yarı doğru iddualarda bulunan Peker, Halil Falyalı hakkında da suçlamalarda bulunmuş, Falyalı da kendisine cevap vermişti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER