VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 May 2021 00:58:55

0 Yorum

Kez Okundu.

Babacan’dan Başımıza daha ne getireceksiniz

Babacan'dan Erdoğan'a Akşener tepkisi:

Başımıza daha ne getireceksiniz DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize ziyareti sırasında saldırıya uğrayan İYİ Parti lideri Akşener'i hedef alan 'Bunlar iyi günler' sözlerine tepki göstererek, ''Sayın Erdoğan bugünlerin neresi iyi? Daha neler gelecek bu ülkenin başına?

Daha ne getireceksiniz bu ülkenin başına” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin il binasının açılışını gerçekleştirmek üzere gittiği Bursa’da gündemi değerlendirdi. DEVA Partisi lideri Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çarşamba günü yaptığı konuşmasında Rize ziyareti'nde protestoya uğrayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik 'Bunlar iyi günler' sözlerine tepki göstererek, ''Herhangi bir partinin genel başkanına sokak ortasında saldırı olursa bunun sorumlusu bizzat Sayın Erdoğan’ın kendisidir.

Cumhurbaşkanı’nın kendisidir. Sayın Erdoğan bugünlerin neresi iyi? Daha neler gelecek bu ülkenin başına?'' dedi. Bursa İl binasının açılışında konuşan DEVA Partisi lideri Ali Babacan şu açıklamalarda bulundu:

‘BİONTECH İLE İMZA ATMAK İÇİN BUGÜNE KADAR NE BEKLEDİNİZ?’

“Artık aşısı olan bir hastalık Türkiye’de hâlâ etkili. Aşı zamanlıca tedarik edilmediği için vatandaşlarımız ölüyor. Şimdi BionTech ile imza attılar. Bugüne kadar ne beklediniz? Niye beklediniz?”

‘BİR GENEL BAŞKANA SALDIRI OLURSA SORUMLUSU SAYIN ERDOĞAN’DIR’

“Devlet vatandaşlarının güvenliğini sağlamakla sorumlu. Öyle bir hale geldi ki memleket, devletin başındaki cumhurbaşkanı siyasi rakibi gördüğü bir genel başkanı tehdit ediyor. ‘Bunlar daha iyi günler’ diyor.

Çarşamba günkü ifadelerinden sonra Türkiye’de eğer siyasi şiddet olursa, sokak şiddeti olursa, eğer herhangi bir partinin üst düzey yöneticisine, herhangi bir partinin genel başkanına sokak ortasında saldırı olursa bunun sorumlusu bizzat Sayın Erdoğan’ın kendisidir. Cumhurbaşkanı’nın kendisidir. Sayın Erdoğan bugünlerin neresi iyi? Daha neler gelecek bu ülkenin başına? Daha ne getireceksiniz bu ülkenin başına.”

‘Z RAPORU: KRİZLERİN ORTAĞI ÇETE LİDERİNE DAVA ARKADAŞIM DİYOR’

“Sayın Erdoğan, bugünlerin nesi iyi Allah aşkına? Bugünleri nasıl ‘iyi günler’ diye tanımlıyorsunuz? Z raporunu açıklayalım. Çete liderleri özel afla serbest bırakılıyor. O çete liderleri tüm muhalefet liderlerini, gazetecileri, aydınları alenen tehdit ediyor. Krizlerin ortağı Bahçeli çete liderini koruyup kolluyor, ‘dava arkadaşım’ diyor.

Mafyalar, illegal örgütlenmeler âdeta bölge bölge ülkedeki suç alanlarını, rantı paylaşıyor. Geçmişte Erdoğan’ın posterleriyle Rize’de mitingler yapan suç örgütü lideri siyasetçilerin, bürokratların ve gazetecilerin içinde olduğu vahim iddialarda bulunuyor.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER