VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 February 2022 14:07:02

0 Yorum

Kez Okundu.

Ayrım ’dan Cübbeli’ye Kınama

 

AKP'li Vekil Ayrim'dan Cunbeliyi Kınama

H24/ Gündem

Son günlerde Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet “olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü ‘nün Milli birlik ve beraberliğimize zarar verecek açıklamalarını şiddetle kınıyorum 

Diyerek Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaş'a Konuyla ilgili Dilekçe gönderdi.

“Abdulkadir Karaduman namındaki Saadet vekili İsrail’le barışmanın tehlikeli olacağından bahsediyor. Biz de buna katılıyoruz lakin Saadet’in HDP ile birlikteliği ne anlama geliyor. HDP ve PKK’nın arkası Siyonizm’e dayanmıyor mu, kimi kandırıyorsunuz!

Bu millet sizin hamasi nutuklarınıza aldanacak kadar saf değildir! Bu milleti saf mı sanıyorsunuz?

İran’ın 1200 senedir Yahudi’yle barışık olduğuna dair ilmî ve Arabî kitapları okumaktan âciz kaldı isen bu konuyu delilleriyle açıklayan Sabir Meşhur’un videolarına da mı ulaşamadın?

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, “Siyonist’le çarpışmayıp sadece Müslümanlarla savaşan ve onların vatanlarını işgal eden İran’la dost olmasının Ehl-i Sünnet’e ve devletimize ne büyük hainlik anlamına geldiğini idrak etmiştir” sözleri sebebiyle “Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Twitter’dan paylaşım yapan AKP’li Ayrım, Ünlü’yü “Milli birlik ve beraberliğimize zarar verecek ifadeler kullandığı” gerekçesiyle Diyanet İşleri Başkanlığı’na şikâyet etti.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a seslenen AKP’li vekil, “Bu talihsiz açıklamalardan dolayı Diyanet İşleri Başkanlığınızın hassasiyeti göstereceğinden şüphemiz yoktur” açıklamasını yaptı. CHP'li Antmen'den Bakan Soylu'ya: ''Silah ticareti yaptığı tespit edilen kişi ve şirketlere neden operasyon düzenlenmiyor?''

CHP'li Antmen'den Bakan Soylu'ya: ''Silah ticareti yaptığı tespit edilen kişi ve şirketlere neden operasyon düzenlenmiyor?'' NE OLMUŞTU? Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’ın İsrail ile normalleşme girişimlerini ihanet olarak nitelendirmesi üzerine Ünlü ile tartışmıştı.

 

Abdulkadir Karaduman’ın sözlerine yanıt veren Ünlü şu açıklamalarda bulunmuştu: “Abdulkadir Karaduman namındaki Saadet vekili İsrail’le barışmanın tehlikeli olacağından bahsediyor. Biz de buna katılıyoruz lakin Saadet’in HDP ile birlikteliği ne anlama geliyor. HDP ve PKK’nın arkası Siyonizm’e dayanmıyor mu, kimi kandırıyorsunuz! Bu millet sizin hamasi nutuklarınıza aldanacak kadar saf değildir! Bu milleti saf mı sanıyorsunuz? İran’ın 1200 senedir Yahudi’yle barışık olduğuna dair ilmî ve Arabî kitapları okumaktan âciz kaldı isen bu konuyu delilleriyle açıklayan Sabir Meşhur’un videolarına da mı ulaşamadın? 

Artık bu millet sizin gibi İrancı saadetiz Saadetçilerin, Yahudi’yle muharip gibi görünüp Yahudi’yle müttefik olan ve bugüne kadar hiçbir Siyonist’le çarpışmayıp sâdece Müslümanlarla savaşan ve onların vatanlarını işgal eden İran’la dost olmasının Ehl-i Sünnet’e ve devletimize ne büyük hainlik anlamına geldiğini idrak etmiştir. Dolayısıyla siz bizi değil başkalarını kandırmaya uğraşın.” Düne kadar 'dış güçtü": Erdoğan, BAE Veliaht Prensi Al Nahyan ile telefonda görüştü AKP’li Şamil Ayrım Cübbeli Ahmet Hoca’yı Diyanete şikayet etti AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’yü Diyanet İşleri Başkanlığı’na şikayet etti.

Politika Haberleri Meral Akşener: Bu devlet krizi tarihe 'Erdoğan krizi' olarak geçecekBu devlet krizi tarihe 'Erdoğan krizi' olarak geçecek Mustafa Sarıgül: Sen, ben kavgasının zamanı değilMustafa Sarıgül: Sen, ben kavgasının zamanı değil

 NE OLMUŞTU?

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’ın İsrail ile normalleşme girişimlerini ihanet olarak nitelendirmesi üzerine Ünlü ile tartışmıştı.

Artık bu millet sizin gibi İrancı saadetiz Saadetçilerin, Yahudi’yle muharip gibi görünüp Yahudi’yle müttefik olan ve bugüne kadar hiçbir Siyonist’le çarpışmayıp sâdece Müslümanlarla savaşan ve onların vatanlarını işgal eden İran’la dost olmasının Ehl-i Sünnet’e ve devletimize ne büyük hainlik anlamına geldiğini idrak etmiştir. Dolayısıyla siz bizi değil başkalarını kandırmaya uğraşın.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER