VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 September 2021 00:09:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Asiltürk Covid Tanısıyla Hastaneye Kaldırıldı

Oğuzhan Asiltürk hastaneye kaldırıldı

H24/Gündem

  Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, hastaneye kaldırıldı.

Asıltürk'ün rahatsızlık nedeninin Kovid-19 sonrası yaşanan nefes darlığı olduğu belirtildi.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk, sağlık durumuyla ilgili şikayeti sonrası hastaneye kaldırıldı.

milligazete.com.tr'de yer alan habere göre, Asiltürk koronavirüs sonrası gelişen zatürreye bağlı nefes darlığı şikayetiyle Ankara’da hastanede tedavi görüyor.

 

Adalet bakanı Abdülhamit Gül

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk beyefendinin hastanede tedavi altına alındığını üzülerek öğrendim. En kısa sürede sağlığına kavuşması için duacıyız.

Dr. Abdullah Sevim

Değerli büyüğüm , Milli Görüş Vakfı Başkanımız Oğuzhan Asiltürk ağabeyimin rahatsızlandığı üzüntüyle öğrendim. Genel durumu hamd olsun iyi. Allah kendisine sağlık, sıhhat ve afiyet versin. Ömrünü bereketli eylesin. 

Agd- Mgv Başkanı Salih Turhan

Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Muhterem Oğuzhan Asiltürk Ağabeyimiz, zatürreye bağlı nefes darlığı sebebiyle hastaneye kaldırılmış durumda. Rabbimiz acil şifalar versin. 

Oğuzhan Asilturk Kimdir?

Oğuzhan Asiltürk 25 Mayıs 1935'te doğdu. İlk ve ortaokulu, liseyi Malatya’da okudu. Üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde tamamladı.

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Müşavir Mühendislik, 14 ve 15. Dönem Ankara; 19, 20 ve 21. Dönem Malatya milletvekiliği ile İçişleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlıkları yaptı.

Evli ve dört çocuk babasıdır. Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan'ın ölümünün ardından Saadet Partisi'nin YİK başkanlığına seçilen Asiltürk'ün, ayrıca kaleme aldığı "Sosyal Yapının Güçlendirilmesi" adlı bir kitabı bulunmaktadır.

Saadet Partisi'nin kurucuları arasında yer millî Görüş Lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatından sonra kendisini milli görüş lideri ilan etti. İtirazlara rağmen kendisi  bu yanlışlığı dan halen dönmedi ve akp ile bir ittifak planını gerçekleştirmek üzere kararlı ve azimlidir.

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER