VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 October 2021 23:19:15

0 Yorum

Kez Okundu.

Ankara’da Kritik Zirve

Ankara'da kritik zirve!

H24/SİYASET

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyor

İttifak tartışmalarının gündemde olduğu şu günlerde Ankara'da kritik bir zirve gerçekleştirilecek. Millet İttifakı üyesi partilerle bir görüşme gerçekleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bu sefer de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelecek.

Bu görüşme şimdiden Ankara'da kulislerin hareketlenmesine sebep oldu. Türk siyaseti sıcak günler yaşıyor. İttifak ve adaylık tartışmalarının tavan yaptığı günlerde, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu kritik ziyaretlerde bulunuyor. Son olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen SP lideri, önümüzdeki günlerde de Beştepe'ye çıkacak.

GEÇTİĞİMİZ SEÇİM MİLLET İTTİFAKI'NDA YER ALDILAR

Saadet Partisi de Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu önderliğinde, son yıllarda CHP, İYİ Parti ve HDP ile oldukça yakın ilişkiler içerisine girip; bu 3 parti arasında kurulan ittifaktaki yerini almıştı

 İTTİFAKTA YER ALIP ALMAYACAKLARI BELİRSİZ

 Karamollaoğlu'nun politikaları, Saadet Partisi tabanını ikiye bölerken konuyla ilgili önemli gelişmeler de yaşanıyor. Hatırlanacağı üzere Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde "Millet İttifakı içerisinde misiniz?" sorusuna "Millet İttifakı'nda olmamız şu an söz konusu değil" cevabını vermişti.

KULİSLERİ HAREKETLENDİ

Özellikle CHP, Saadet Partisi'ni ittifakta tutmaya çalışırken Beştepe, yeni bir ziyarete hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Millet İttifakı'ndaki partilerin liderleriyle bir araya gelen ve Saadet Partisi'nin hangi ittifakta yer alacağını açıklamayan Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile önümüzdeki günlerde görüşme gerçekleştirecek

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER