VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 July 2021 08:07:22

0 Yorum

Kez Okundu.

AMERİKANCI İSLAMIN ŞEMSİYESİ ALTINDA MÜSLÜMANLIK!

AMERİKANCI İSLAMIN ŞEMSİYESİ ALTINDA MÜSLÜMANLIK!

Özlü Söz: Biz diyoruz ki; şirk ve küfür var oldukça mücadelede vardır ve mücadele var oldukça biz de varız.

İMAM HUMEYNİ

 _______________ 0 _______________

Küresel sermaye ve güç sahipleri bugün dünya düzenini değiştirmek ve kendi kurguladıkları yeni bir sistemi insanlara dayatmak istiyorlar. Bunu yapmak isterlerken dün uyguladıkları zorbalık, savaş, işgal ve sistemleri çökertmek şeklinde değil. Tam aksine laboratuarlarda ürettikleri virüslerle bütün sistemleri kilitleyerek ve bilimsel zorbalıkla insanları korkutup emir ve komuta zinciri ile kendi istemleri doğrultusunda hareketlerini kontrol altına alarak düzen değişikliğine gitme dayatması ile…

Bunun için kurmuş oldukları silah ve maddi güce dayalı sistemleri vasıtası ile bütün devletleri etkileri altına almaları sonucunda tek düğmeye basılır gibi emir komuta zinciri gibi kendilerine bağlamaları ile bugün bu sistemi ne yazık ki gerçekleştirmişlerdir.

Korona virüsü ile iki yılı yakın bir zaman diliminde bütün dünya bir merkez tarafından yönetiliyormuş gibi bir düzen kuruldu. Hedefleri çoğalan dünya nüfusunu azaltmak…

Savaş ile insanları öldürmeleri ve şehirlerin tahrip edilmesi büyük bir maddi kayba yol açtığından taktik değişikliğine gidilerek bunu bir virüsle hal yoluna gidilmesi onlar açısından en geçerli çıkar yol olarak benimsendi…

Yeni bir dünya düzeni kurmak ve beslenmeleri ile ihtiyaçlarının giderilmesi ile çoğalan nüfusu azaltmak onların düşünme ve planları iken Allah’a rağmen böyle bir işe koyulmaları hedeflerine ne kadar ulaşacakları bile çok şüphelidir. Zira Hz. Peygamber (sav)’in haberini verdiği son savaşın olması onlar açısından önlenmesi için aldıkları bu gibi tedbirlerle önleme eylem ve uğraşılarıdır.

Allah Fatır Suresi 5. Ayetinde “Allahın vaadi haktır” buyurur. Bu vaad mutlaka gerçekleşecektir. Bu şer güçler ne yaparlarsa yapsınlar Allahın vaad ettiği gerçekleşecek ve son savaş Müslümanların galibiyeti ile sonuçlanacaktır…

Küresel güç odakları planları gereği bir virüs ile dünya düzenini kilitlerken bir yandan da İslam coğrafyasına silah yığarak ileride çıkacak olan savaşa müdahil olmak ve İsrail’in yanında savaşa katılacak ek bir gücü inşa etmek için bütün ağırlığıyla oraya çöreklenmiştir. Özellikle devlet olma hakları kendilerine verilmeyen ve Fransız ile İngilizlerin Sykes-Picot antlaşması gereği dört devlet arasında toprakları pay edilen Kürtlere bugün devlet olma sözü verilerek onları İsrail’in yanında savaşacak güç olarak eğitim verilmektedir.

Sosyalizmin bütün dünyada sona erdiği bu zaman diliminde Kürtlerin hâlâ ABD’nin yalanlarına kanarak kendilerini devlet kuracakları vaadine inanma ve bağlanmaları hayret edilecek bir durumdur. Yıllarca “Kahrolsun Amerika Emperyalizmi” diye slogan atan sosyalist Kürtler bugün onlara bel bağlama yoluna giderek birçok gencinin ölümüne sebep olmaktadır.

Erbakan Hocanın “Siyonizmin kadro değişim projesidir” dediği Arap Baharı neticesinde bugün Allah’ın Kuranın Maide Suresi 82. Ayetinde beyan buyurduğu Yahudi siyonizminin düşman olarak bildirilmesine rağmen işbirlikçi rejimlerin varlığı bu projeye destek sağlanmıştır.

Türkiye’de AKP ile sağlanan işbirliği Suudi rejimi, Mısır, BAE ve Bahreyn ile zirveye taşınarak İran’a karşı Sünni bir cephe oluşturulmuş durumda. İran’ın etrafını çevirmek ve Suriye’de bitirilemeyen savaşın sonucunda ne yapacağını bilemez bir hale gelen ABD iktidar değişimine gitmesine rağmen İsrail endeksli plan ve projelerinden vazgeçmeyerek bunu daha ileri bir boyuta getirme arzusundadır.

Biden’in seçilmezden önce Erdoğan’ı devirmekten söz etmesinin ardından yapılan görüşme neticesinde şuan ilişkiler “demokratikleşin” istemi ile ileri bir adımın atılmasına bağlanarak gelişmeye bırakıldı. Bütün bunlar olurken bu defa AKP iktidarının başına Sedat Peker olayı çıktı.

Sedat Peker AKP iktidarının hiç beklemediği bir durumda yayınladığı vido kasetleri ile AKP’yi bombardımana tuttu. İlk sekiz vidoya kadar hiç tepki göstermeyen Erdoğan tavrını Sedat Peker’in hedefine aldığı Süleyman Soylu’dan yana aldı. Önce ileride kendisine rakip olabilecek gibi bir siyaset izleyen Süleyman Soylu’nun bu vidolarla yıpranmasına göz yumdu ve daha sonra sahiplendi. Bu şu demekti; milletin gözünde yıprandıktan sonra sen bana rakip olamazsı ama mafyaya karşı ben sana sahip çıkarım hesabına gitti ve bu hesap tuttu…

Bütün bunlar olurken Erdoğan’ın “Saadet Partisini yakın markaja alın” sözü ile harekete geçildi. Saadetin en yumuşak karnı olarak Oğuzhan Asiltürk üzerinden harekete geçildi. Erdoğan’ın Asiltürkü evinde ziyaretinden sonra Asiltürkün iftarda saraya gidip iadei ziyaret etmesi Saadet tabanında çok büyük bir infiale yol açtı. Sert mizacı ve kırıcı üslubu ile Saadet tabanında kendini sevdirmeyen Asiltürkün bu davranışı “AKP ile bir ittifaka mı gidiliyor” söylemine zemin hazırlandı.

 

Genel Başkan Temel Karamollaoğlu bir söyleminde “Şayet AKP ile bir ittifak kurulsa Saadet tabanından AKP’ye %99 oranında oy verilmez” sözü bir gerçeği ifade ediyordu.

ABD’nin desteği ile iktidar olan AKP ve lideri Erdoğan, Allahın Kuranın Maide Suresi 51. Ayetinde beyan buyurduğu “Yahudi ve Hıristiyanları kendinize veli edinmeyin” emrine muhalefet ettikleri için hiçbir Saadet Parti mensubu bu yüzden AKP’ye kesinlikle oy vermez. Veren olursa ki bunlar da onlarla işbirliği içinde olup milletvekili seçilmek için nefislerine ram olanlardır…

Hâsılı kelam günümüz Müslümanları Amerikancı İslam kendilerine hoş görünüp mevki, makam ve birçok maaş sağladığı için AKP saflarında nefsi mücadele verirken ekonomiyi çökertmeleri ülkeyi zora sokmuştur. Bunu iyi bildikleri için özgül ağırlığı olan Saadet Partisini yanlarına çekerek 2023’e varmak istemektedirler.

Erdoğan’ın bütün hesapları bunun üzerine kurulmuş ve Saadet Partisini de MHP’nin konumuna sokmak arzusundadır. MHP’nin gerçek tabanı buna tepki gösterdiği için AKP ile ters düştükleri gerçeği ortada iken Erdoğan kendini kurtarmak için Saadet Partisini de bundan dolayı yanında istemektedir.

Saadet Partisinin tabanı bu Amerikancı İslam’ın oyunlarına kanıp düşmeyecek kadar şuurludur… Selam ve dua ile….

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

Mehmet Necip YAVUZER Mehmet Necip YAVUZER h24habrgmail.com Tüm Yazıları

BENZER HABERLER