VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 12 November 2021 22:59:06

0 Yorum

Kez Okundu.

Ali Haydar ÇEKEREK Hakk’a Yürüdü

Ali Haydar Çekerek vefat etti Ali Haydar Çekerek vefat etti

H24 /Yaşam/ Biyografi

 Erbakan Vakfı Kurucusu, Yozgat İl Başkanı,  Saadet Partisi Eski  Sorgun İlçe Başkanı, Ali Haydar Çekerek, korona virüs tedavisi gördüğü Cam -Sakura hastanesinde hayatını kaybetti. Erbakan Vakfı Kurucusu, Yozgat İl Başkanı, Eski Saadet Partisi Sorgun İlçe Başkanı, Ali Haydar Çekerek, korona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

ÇEKEREK'in vefatı Yozgat ve İstanbul'daki sevenlerini üzdü. Bizde Çekerek'e Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz..

Ali Haydar Çekerek Sorgun'un ÇEKEREK Kazasındandı.2013- 2016 Saadet Partisi Sorgun ilçe ve Yozgat il Başkanlığı yanı sıra Yozgat Belediye Başkan Adayı olmuştu.Siyasette Fatih ERBAKAN ile birlikte ERBAKAN Vakfı ile Devam etmişti.  İstanbul'da ikamet eden Çekerek ufuk FM'in sahibi idi. Şiir ve sunum yapıyordu. Yeniden Refah Partisi Merkez Eğitim Komisyonu uyesi ve Esenyurt ilçe Sorumlusuydu. 

Taziye Mesajları

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Ali Yener

"İnne Lilleh ve İnne İleyhi Raciun" Daha Önceki Gün Telefonda Konuştum Vücudunda Titreme konuşmakta Güçlük çekiyordu. Hastanede ziyaret için gidip Göremedik Son Kez Dostumuzu. Ali Haydar Çekerek Mücahid DAVA adamı Erbakan Vakfının Kuruluşundan bu yana Tanıdığım. Milli Görüş Teşkilatlarında Samimiyetle Çalışmış ve Yeniden REFAH partimizde Genel Merkez Eğitim Komisyonunda Beraber Çalışma imkanı bulduğum Kıymetli DAVA Adamı Mekânın Cennet olsun İnsAllah.

Biz Şahidiz Samimiydin Kimselerin Adamı olmadın Allah'ın adamı oldun. Liderine Davana Bağlı bir Neferdin. Seni Unutmayacağız Mübarek... Ruhu İçin El Fatiha

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER