VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 August 2021 20:54:22

0 Yorum

Kez Okundu.

AKP’li Çalık’ın 12Bin Liralık Ayakkabısı

AKP’li vekilin 12 bin TL’lik ayakkabısı tepki çekti

AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın, fiyatı yaklaşık 12 bin TL olduğu iddia edilen ayakkabısı sosyal medyada gündem oldu.

Bir 1 kişi, ayakkabı ve şunu diyen bir yazı ’AKP Milletvekili Ãznur ÇALIK’IN 12.000.00 も Ayakkabısı Tepki Aldı Ha4 AKP’nin Halktan Kopuk Şatafatı’ görseli olabilir

AKP'li vekil itibardan tasarruf etmedi! Ayakkabı fiyatı şok etti

 AKP Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık’ın giydiği 12 bin liralık ayakkabı sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye’de süren pandemi vatandaşa zor anlar yaşatmaya devam ederken, bazı isimlerin şatafatı gözden kaçmıyor. Yaşanan ekonomik daralma nedeniyle çok sayıda insan işsiz kalırken binlerce dükkan ve şirket de kapanmak zorunda kaldı.

Halkın durumu ortadayken, bazı siyasilerin yaşantısı göze çarpmaya devam ediyor. AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık’ın Malazgirt Zaferi'nin 950. yıl anmalarının düzenlendiği Ahlat'a 12 bin liralık ayakkabıyla gitmesi gündeme oturdu.

AK Partili Çalık’ın 12 bin liralık ayakkabısına tepki: 4 aylık asgari ücret

AKP’li vekilin 12 bin liralık ayakkabısı tepki çekti:

BEYMEN Markaya ait sneaker serisi ayakkabının fiyatı 11950.00Tl 

 

AKP’li vekilin 12 bin TL’lik ayakkabısı tepki çekti AKP Malatya Milletvekili ve Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Öznur Çalık'ın, Malazgirt zaferinin 950. yıl törenleri için Bitlis'in Ahlat ilçesine giderken giydiği ayakkabı sosyal medyada gündem oldu.

AKP'li Çalık Ahlat ilçesine giderken çektirmiş olduğu fotoğrafta fiyatı 11 bin 950 lira olan İspanyol marka ayakkabısı dikkat çekti. AKP'li Çalık'ın fotoğrafı sosyal medyadan paylaşmasının ardından birçok tepki geldi.

“HİÇ DEĞİLSE TÜRK MARKA AYAKKABI GİYSEYDİ”

AKP'li Öznur Çalık'ın dudak uçuklatan ayakkabı fiyatına ilişkin değerlendirme yapan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AKP iktidarındaki her kademedeki kişilerin birçoğunun böyle şatafatlı hayatlarının olduğunu söyledi.

Kiraz, söyle konuştu:

* AKP milletvekili Öznur Çalık'ın son çıkan fotoğrafı da bu kişilerin halkın vekilleri olmadığını gösteriyor.

* Çünkü halk şuan büyük bir yoksullukla mücadele ederken, birçok vatandaşımız pazar artıklarını toplarken, çöpten ekmek toplarken, milyonlarca üniversite mezunu gençler iş bulamazken ve çocuğuna kahvaltı hazırlayamadığı için intihar eden anneler varken halkın vekili olarak mecliste görev yapan AKP'li siyasiler büyük bir şatafat içerisinde.

* Ayrıca, Malazgirt zaferinin yıl dönümüne giderken 12 bin TL'lik ayakkabı giymek akıl tutulmasıdır ve bunu anlamak mümkün değil. O ayakkabı halk adına seçilen vekillerin halktan nasıl kopmuş olduklarının en açık fotoğrafıdır.

* Kaldı ki bu iktidar yerli ve millikten hep dem vurmasına karşın giydikleri ayakkabı bile İspanyol marka hiç değilse bir Türk marka ayakkabı giyseydi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER