VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 17 November 2021 08:31:10

0 Yorum

Kez Okundu.

Akparti Araziye Strateji Ekibi Çıkaracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi, AK Parti yeni strateji ekibi kurdu!

İşte sahaya inecek 6 isim 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla AK Parti içinde yeni bir strateji ekibi kuruldu. Numan Kurtulmuş'un başkanlığında kurulan ekip; sahaya inecek, gelen raporları analiz edecek, politika geliştirecek, seçim stratejileri izleyecek ve muhalefetin ortaya attığı argümanlarla mücadele edecek.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığındaki ekipte Efkan Ala, Hamza Dağ, Mustafa Şen, Ömer Çelik, Mahir Ünal ve Naci Bostancı yer alıyor. Haberler.com Haberi Paylaş Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi

AK Parti yeni strateji ekibi kurdu! İşte sahaya inecek 6 isim

 17 Kasım 2021 Çarşamba 07:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla AK Parti içinde yeni bir strateji ekibi kuruldu.

Numan Kurtulmuş'un başkanlığında kurulan ekip; sahaya inecek, gelen raporları analiz edecek, politika geliştirecek, seçim stratejileri izleyecek ve muhalefetin ortaya attığı argümanlarla mücadele edecek.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığındaki ekipte Efkan Ala, Hamza Dağ, Mustafa Şen, Ömer Çelik, Mahir Ünal ve Naci Bostancı yer alıyor.

Ak Parti algı oluşturma çabası içinde olan haber ve kesimlerle mücadele etmek için yeni bir sistem geliştirdi. Özellikle muhalefetin ortaya attığı argümanları çürütmek ve sahayı analiz etmek amacı ile yeni bir strateji ekibi kurulu.

7 ÖNEMLİ İSİM YER ALIYOR

"Yalan operasyonlarına karşı hakikat operasyonu yapacağız" diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla partinin A Takımı'ndan belirlenen özel ekibin başında, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş bulunuyor.

Ekipte ayrıca, Genel Başkan Yardımcıları Efkan Ala, Hamza Dağ, Mustafa Şen, Ömer Çelik, Grup Başkanlığı görevinden dün ayrılan Naci Bostancı ve Grup Başkanvekili Mahir Ünal yer alıyor.

İLK TOPLANTI YAPILDI YOL HARİTASI ÇIKARILACAK SEÇİME DÖNÜK ÇALIŞMALAR YAPILACAK

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER